Hotel Villa Milada
V Šáreckém Údolí 466/10, 160 00 Praha 6


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 400,-
 V místě
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka Dětská postýlka V ceně
 V místě
 

Služby - Wellness

Sauna Sauna Cena: 300,-
 V místě
 

Služby - Zimní sporty

Bazén krytý Bazén krytý Cena: 300,-
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: -

Villa Milada je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí nadstandardní ubytování, komfortně zařízené pokoje, restauraci, konferenční salonky a wellness. Hotel je situovaný v překrásné oblasti Šáreckého údolí v Praze 6 (Dejvice).

Villa Milada je nově kompletně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel poskytující nadstandardní ubytování v 15 luxusně vybavených pokojích. Všechny hotelové pokoje disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou. Hotel nabízí standardní dvoulůžkové pokoje (Double, Twin), dvoulůžkové pokoje se sedací soupravou (Double de luxe), apartmán (Suite) s velkou terasou a Královské apartmá (Royal suite) s krbem a masážní vanou Love Story v netradičně řešené koupelně. Součástí každého z hotelových pokojů je plně zásobený minibar, velkoformátová LCD televize se satelitem, pevné připojení k internetu, vestavěný trezor a telefon. Hotel je vhodný nejen pro delší ubytování, ale také pro krátké romantické víkendové pobyty.

Hotel Villa Milada nabízí nadstandardní ubytování v 15 luxusně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem či vanou. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené, mají televizi se satelitem, internet, trezor a telefon. Odpočinout si můžete v hotelovém wellness centru, které nabízí bazén se slanou vodou a protiproudem, finskou saunu, velké množství masáží a relaxace. Parkování je zajištěno v areálu hotelu.

Villa Milada nabízí rovněž stylové a moderně vybavené konferenční prostory. Pro vaše konference jsou k dispozici dva konferenční salónky, vhodné také pro firemní školení, výukové semináře, obchodní prezentace či nejrůznější kurzy. Pro méně formální příležitosti jako jsou svatby, svatební hostiny nebo oslavy promocí lze využít netradiční zahradní stan.

V blízkosti hotelu Villa Milada naleznete velké množství kulturních památek, mezinárodní letiště Praha a mnoho nákupních možností. Pouhých 5 km od hotelu Villa Milada se nachází Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a Palácovými zahradami, v blízkosti je i Loreta, Malostranské náměstí s kostelem sv. Mikuláše a Karlův Most. O kilometr dále na druhé straně Vltavy se nachází původní Židovské ghetto s šesti nejznámějšími synagogami a Starým židovským hřbitovem.Hodnocení

Dominika
Samostatný cestující
březen 2018
83 %

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
3 50 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací