Hotel Galaxie

Suchdolské náměstí 801/9, 165 00 Praha 6

Hotel Galaxie**** se nachází v klidné části Praha 6 - Suchdole. Bydlení jen 10 minut autem od Pražského hradu v blízkosti ČZÚ. Hotel nabízí luxusně vybavené pokoje se snídaní a parkováním zdarma. Navštívit můžete lobby bar, restauraci ATRIUM a SPLENDIDO nebo dva salonky k pronajmutí.

Přátelská atmosféra a kvalifikovaný personál se o vás rád postará ve všech střediscích, které jsou pro vás k dispozici. Možnost pohodlného,bezplatného a bezpečného parkování.

Vzdálenost na letiště 7 km. Česká zemědělská universita (ČZU), Výzkumný ústav veterinární ,Geologický ústav AVČR a Pražský kulinářský institut se nachází pouhých 5 minut pěšky. Výborné spojení MHD do centra (max. 20 minut).

Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním programem, připojením na internet, přímou telefonní volbou, trezorem. Antialegické lůzkoviny. Manzelská nebo oddělená lůzka, moznost přistýlky pro děti, třetí pevné lůzko pro dospělého. Koupelny dle vašeho přání s vanou nebo se sprchovým koutem, WC, bidet, vysoušeč vlasů.

Široká nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně pod vedením skvělého šéfkuchaře vám potvrdí, ze jste si hotel vybrali správně!
Jídelní lístek naleznete na našich stránkách.
Vyberte si z posezení v LOBBY BARU, v restauraci ATRIUM, v restauraci SPLENDIDO nebo v ZAHRADNÍM KOUTKU, kde vám bude lépe chutnat. Pokud vyzadujete soukromí, vyberte si z našich dvou SALONKŮ s kapacitou 60 + 50 míst, rádi pro vás připravíme akce všeho druhu od svateb, promocí , narozenin, školení a podobně.

Doba příjezdu: 14:00 - nonstop


Snídaně
V ceně
Wi-fi
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi
 V místě
 pokrytí ve všech hotelových pokojích
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 parkování i pro busy
 

Služby - Podniky v okolí

Letiště Letiště
 Ve vzdálenosti 12,0 km
 
Centrum města Centrum města
 Ve vzdálenosti 9,5 km
 
Hodnocení

Lucie
eHotel.cz
červenec 2024
Zatím nemáme žádné hodnocení. Všechny ubytovatele na ehotel.cz však prověřujeme a dáme za ně ruku do ohně.

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
21 100 %