Congress Center Parkhotel Plzeň
U Borského parku 31, 320 04 Plzeň


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: x
 V místě
 Domácí zvířata nejsou povolena.
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 Hotel má vlastní parkoviště přímo v areálu pro 300 automobilů a 8 autokarů. Rovněž je možno využít podzemních garáží s přímým vstupem do ubytovací části hotelu za poplatek 100 Kč/den.
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka Dětská postýlka V ceně
 V místě
 

Služby - Indoor vyžití

Posilovna/fitness Posilovna/fitness V ceně
 V místě
 

Služby - Wellness

Vířivka Vířivka
 V místě
 
Sauna Sauna
 V místě
 Součástí hotelu je wellness centrum /sauna a vířivka/. Na objednávku předem je možno zprostředkovat sportovní i relaxační masáže. Tyto služby nejsou zahrnuty v ceně ubytování.
 

Služby - Letní sporty

Bazén nekrytý Bazén nekrytý V ceně
 V místě
 Během pobytu mohou hoteloví hosté využít venkovního bazén, který se nachází na terase hotelu. Bazén je přístupný z lobby baru, konferenčních prostor i z restaurace. Při pořádání větších akcích je na přání klienta možné zajistit plavčíka.
 
Tenisové kurty Tenisové kurty
 V místě
 Pro hotelové hosty jsou v nabídce 3 vlastní tenisové kurty s umělým povrchem. V zimním období hotel nabízí zastřešené kurty s vyhřívanou halou. Tyto služby jsou pro i širokou veřejnost.
 


Základní informace

Doba příjezdu: 15:00 - nonstop

Hotel Congress Center PARKHOTEL Plzeň**** nabízí příjemné ubytování s komplexními službami. Vhodné pro pořádání větších akcí. Hotel nabízí Wi-fi připojení, snídaně, fitness, garážované parkování a v letních měsících bazén zdarma v ceně ubytování.

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je nový 4**** moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodní silniční sítě. Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je jedním z největších kongresových a hotelových zařízení v Čechách mimo Prahu.

Hotel nabízí kongresové prostory o kapacitě jedenácti sálů a salónků s možností vzájemného propojení kapacity 10 až 2000 osob.

Hotel poskytuje bezplatně parkování na vlastním parkovišti pro osobní automobily a autokary, rovněž je možno využít podzemních garáží. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné využití venkovního bazénu (duben-září) a fitness clubu.

Maximální kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou kombinovanou se sprchou, WC, TV-SAT (40 světových programů včetně japonských TV a rádia), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, free Wi:Fi ve všech prostorách hotelu a připojení VLAN na pokojích typu FIRST CLASS, které jsou rovněž klimatizovány.

Hotel rovněž poskytuje veškeré gastronomické akce na klíč v podobě rautů, banketů, recepcí, galavečeří, lunchů, pikniků a samozřejmě snídaní.Hodnocení
97 %

Pavel
Cestující s partnerem/partnerkou
únor 2018
99 %
Marek
Cestující s partnerem/partnerkou
červenec 2017
97 %
Blanka
Rodina s dětmi
červenec 2017
93 %
Michal
květen 2017
99 %

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
21 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací