Chata Milíře
Pec pod Sněžkou 105, 542 21 Pec pod Sněžkou


Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

PokojeZákladní informace

Doba příjezdu: -

Rádi bychom Vás pozvali do zrekonstruované horské chaty Milíře, která se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m., v krásném a klidném místě v samotném srdci Krkonoš obklopeném lesem, s výhledem na Sněžku.

Najdete nás 1,5 km z centra Pece pod Sněžkou po cestě na Modrý důl.

Věřím, že si krásu tohoto prostředí zamilujete stejně tak, jako jsem si ho zamiloval já s celou svou rodinou od první chvíle, kdy jsme se sem nastěhovali. Pro svou kouzelnou a klidnou polohu je toto místo vhodné nejen pro pohodovou letní či zimní rodinnou rekreaci, ale i pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, firemní večírky, školení nebo třeba jen pro romantický víkend ve dvou při dobrém moravském vínku.

Ubytování pro hosty nabízíme v útulných 2 až 6lůžkových pokojích a dvou 6lůžkových apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a sprchou. Pokoje nadstandard navíc televizí, minibarem, trezorem. Pro ulehčení Vašich zavazadel jsou na všech pokojích osušky a ručníky. Pro Vaše nejmenší máme připravené a rádi zapůjčíme dětské postýlky, jídelní židličky a nočníky. Zatímco se Vaše děti zabaví ve společenské místnosti v dětském koutku, můžete si chvíle pohody zpříjemnit dobrou kávou nebo něčím ostřejším v našem baru, který je pro Vás otevřený po celý den. Abyste neztratili kontakt se světem, v celé chatě je k dispozici WiFi síť.

V celém objektu používáme domácí obuv.
V celé chatě je zákaz kouření.Hodnocení

Lucie
eHotel.cz
červenec 2019
Zatím nemáme žádné hodnocení. Všechny ubytovatele na ehotel.cz však prověřujeme a dáme za ně ruku do ohně.

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
21 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací