Wellness pension Rainbow ®


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Polopenze
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity


Šeříková 92, 360 10 Karlovy Vary


 

Ubytovací balíčky

Wellness pobyt s 20% slevou

Platí od 20.04 do 30.11 Možno nastoupit: po, út, st, čt, pá, ne
Wellness pobyt se 6 procedurami Relaxační pobyt na 2 noci včetně 6 procedur UBYTOVÁNÍ - sleva 20% 1 x káva / čaj na uvítanou s domácím koláčem 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ( 1/2 ) 2 x…

Wellness pobyt se 6 procedurami Relaxační pobyt na 2 noci včetně 6 procedur UBYTOVÁNÍ - sleva 20% 1 x káva / čaj na uvítanou s domácím koláčem 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ( 1/2 ) 2 x bohatá bufetová snídaně servírovaná v zimní zahradě WELLNESS relaxační program 1. den večer - celotělový zábal dle výběru 60min. * 2. den dopl. - liftingová masáž obličeje teplým olejem 30 min. 2. den dopl. - ošetření celých rukou s parafínovým zábalem a masáží 60min. 2. den večer - infarsauna 60 min. 2. den večer - celková masáž 60 min. * 3. den dopl. - aroma masáž s teplým olejem 30 min. * výběr zábalu - skořicový, břečťanový nebo hřebíčkový * výběr masáže - relaxační, klasická, lymfatická ZDARMA: uzavřené parkoviště v objektu pensionu mapa města WIFI internetové připojení v celém pensionu zapůjčení holí NORDIC WALIKING Wellness: možnost objednat další wellness procedury z naší nabídky Pobyt není možné objednat v době konání MFF K. Vary od 30.6.17 - 9.7.2017

Služby - Stravování

Snídaně V ceně
 V místě
 
Polopenze Cena: 90 až 350 Kč
 V místě
 dle výběru z jídelního lístku
 

Služby - Ubytování

Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 100 Kč / den
 V místě
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka V ceně
 V místě
 

Služby - Letní sporty

Bazén nekrytý
 V místě
 
Půjčovna kol
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: -

Komfortních ubytování v pokojích s koupelnou, TV/SAT, infrasaunou, masážemi, parkováním. Hostům servírujeme bufetovou snídani, specialta jsou domácí koláče a marmelády připravované paní majitelkou.

Garni hotel - pension Rainbow s cenou od 500 Kč za osobu a noc se nachází v rezidenční čtvrti nedaleko lázeňského centra kam se dostanete příjemnou procházkou nebo autobusem.

Pension nabízí k ubytování krásný apartmán se samostatným vchodem ze zahrady - vhodný pro rodinu.

Snídaně je servírovaná v zimní zahradě nebo na terase. V pensionu si také můžete objednat kurs italské kuchyně pod vedením zkušeného italského šéfkuchaře vlastnící restauraci a majitelky pensionu.

V pensionu můžete využít služeb masérky a dalších wellness procedur jako je parafínové ošetření rukou se zábalem, celotělové zábaly se skořicí nebo břečťanem, masáže:
lávové kameny, aroma, relax, klasické, masáž dolních končetin včetně plosek, masáž hlavy, obličeje, lymfatické masáže, laserové bělení zubů. atd. Od září nově INFRASAUNA. Auto zaparkujete na uzavřeném parkovišti, relaxovat můžete na zahradě u bazénu. Zapůjčíme Vám turistická kola a Nordic walking hůlky na túry po okolí. Nedaleko od pensionu přírodní koupaliště Rolava, tenis, volejbal, in line dráha kolem rybníku. V okolí pensionu se také nachází celkem 14 golfových hřišť.

Karlovy Vary jsou srdce lázeňského trojúhelníku. V okolí do 40 km máte možnost navštívit další lázeňská města, hrady, zámky atd. Pro milovníky turistiky je zde mnoho možností. Krušné hory, Boží Dar - Ježíškova cesta, rašeliniště, naučná stezka S.Role - Nejdek přes farmu, SOOS - rašeliniště, hrad Loket, hornické muzeum Krásno atd.Hodnocení

Lucie
eHotel.cz
červenec 2017
Zatím nemáme žádné hodnocení. Všechny ubytovatele na ehotel.cz však prověřujeme a dáme za ně ruku do ohně.

Podmínky

Storno podmínky v případě garancí platební kartou

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
Zrušení v den příjezdu Cena 1. noci ubytování
Nedojezd Cena 1. noci ubytování

Storno podmínky v ostatních případech

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
7 15 %
14 10 %
30 0 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací