Nové Adalbertinum
Velké náměstí 32, 500 03 Hradec Králové


Wi-fi
V ceně
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané Cena: 150,-
 V místě
 150Kč / Den
 


Základní informace

Doba příjezdu: 14:00 - nonstop

Hotel Nové Adalbertinum v Hradci Králové nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v historickém centru města na Velkém náměstí v prostorách barokní třípatrové budovy. Hotel se dvěmi nádvořími je bývalou jezuitskou kolejí postavenou podle projektu Ignáce Bayera na místě 11 zbořených domů.

Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, TV, telefonem s přímou volbou a internetovým WiFi připojením.

Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů v hotelové restauraci, která poskytuje celodenní stravování. V nabídce jídelního lístku naleztene speciality české i zahraniční kuchyně ataké bohatý výběr kvalitních vín.

Provoz recepce je zajištěn 24 hodin denně. Přímo v hotelu mohou hosté využít služeb kosmetického salonu, který poskytuje komplexní služby v oblasti péče o tělo.

Hotel Nové Adalbertinum disponuje vlastním parkovištěm na uzavřeném nádvoří. Další parkoviště se nachází přímo před hotelem na náměstí nebo v nedalekém parkovacím domě.

Okolí skýtá rozmanité možnosti pro trávení volného času. Navštívit lze Klicperovo divadlo, divadlo Drak, Filharmonii Hradec Králové,Galerie Moderního umění, wellness centrum s koupalištěm Flošna, Městské lázně, tenisové nebo squashové centrum. Na náměstí u hotelu se nachízí mnoho kaváren, barů, restaurací a tanečních klubů.

Město je vyhlášeno svým velkým množstvím pohodlných cyklostezek.Hodnocení

Michaela
Cestující s partnerem/partnerkou
květen 2018
81 %


Vybavení pokojů a renovaci pokojů - fotky na webu jsou zavádějící, pokoje jsou horší, nejsou vybaveny ani minibarem (chladnička), nábytek je starší a hlavně při objednávce manželské postele očekávám manželskou postel a ne dvě jednoluzka srazena k sobě s 5cm mezerou mezi nimi.

Jitka
Skupina přátel
červenec 2017
97 %


Doplňovat věci na snídani.


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
21 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací