Aparthotel Knížecí cesta
Bližší Lhota 11, 384 51 Horní Planá


Wi-fi
Pobyt s pejskem do 10 kg
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg
 

Služby - Recepce

Zapůjčení fénu Zapůjčení fénu
 
Mikrovlná trouba Mikrovlná trouba
 
Varná konvice Varná konvice
 
Kuchyňka Kuchyňka
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětské hřiště Dětské hřiště
 
Dětská postýlka Dětská postýlka
 

Služby - Wellness

Sauna Sauna
 


Základní informace

Doba příjezdu: 15:00 - 20:00

V bližší Lhotě u Lipna v historické budově schwarzenberské lesní správy se nachází aparthotel Knížecí cesta s plně vybavenými apartmány. Unikátní poloha objektu u břehu Lipenského jezera, na prahu národního parku Šumava a pod masivem hory Smrčina.

Areál poskytne kvalitní a kreativní ubytovací a wellness. V areálu aparthotelu Knížecí cesta se nachází parkoviště, dětské hřiště, společenská místnost s počítačem a internetem, minibarem a knihovnou, venkovní terasa a také přírodní rybník k zaplavání a osvěžení se. Rybník je napájen potokem ze šumavských strání, v jehož korytu naleznou děti zábavné vodní prvky. Pro radost našich dětských hostů plánujeme chov ovcí, koz a slepic. Celá biofarma bude hotelovým hostům zpřístupněna.
Nabízíme ubytování v plně vybavených stylových apartmánech. Každý apartmán má vlastní koupelnu a toaletu, vanu nebo sprchový kout, televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a sušící věšák. Kuchyňky jsou vybavené ledničkou s mrazákem, mikrovlnou troubou, indukční varnou deskou, rychlovarnou konvicí, tousterem, myčkou nádobí, umyvadlem s dřezem a základním inventářem k vaření a konzumaci pokrmů a nápojů. Kvalitní povlečení, ručníky, osušky, teplá deka, prádlo pro potřeby wellness a hotelová kosmetika jsou samozřejmostí.

Pro Vaši bezpečnost a komfort má každý apartmán na vstup do areálu elektronický karetní systém zamykání. Služba recepce je k dispozici každý den od 8 do 20 h. Po celém hotelu se lze připojit k internetu (Wi-Fi). Ve vnitřních prostorech celého objektu platí zákaz kouření. Snídaně podáváme pouze na objednání 24 hodin předem ve společenské místnosti od 8 do 10 h. U areálu je kamerovým systémem střežené parkoviště.Hodnocení

Soňa
Cestující s partnerem/partnerkou
březen 2018
97 %

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
1 100 %
2 75 %
10 50 %
30 25 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací