M+M apartman
Nový Svět 562, 512 46 Harrachov


Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
V tomto hotelu není možné platit poukazem eHotel.cz
V tomto hotelu není možné platit benefity 

Rezervaci v tomto hotelu není možno provést.

Vyhledat ubytování v okolí

Ubytujte se v okolí

PENZION Gentiana

Desná v Jizerských Horách 8,6 km
od 250,- osoba/noc

PENZION Gentiana, Desná v Jizerských Horách

Pension U Chobota

Liberec 25,8 km
od 325,- osoba/noc

Pension U Chobota, Liberec

Antik Hotel Sofia Litomyšl

Litomyšl 119,4 km
od 1 450,- osoba/noc

Antik Hotel Sofia Litomyšl, Litomyšl

Eko - Farma Orlí vrch

Zlaté Hory 146,7 km
od 390,- osoba/noc

Eko - Farma Orlí vrch, Zlaté Hory

Penzion Kamejk

Kamýk nad Vltavou 151,4 km
od 498,- osoba/noc

Penzion Kamejk, Kamýk nad Vltavou

Hotel Steiger

Krnov 178,8 km
od 667,- osoba/noc

Hotel Steiger, Krnov


Základní informace

Doba příjezdu: -

M+M apartman*** nabízí ubytování nejen pro rodinnou rekreaci, pokoje s vlastní možností vaření si. Okolí vhodné pro pěší a cyklo turistiku. V zimních měsících možnost běžkování a sjezdovek v malebném okolí.

Do Harrachova můžete přijet v každém ročním období nejen pro načerpání nových sil na zdravém horském vzduchu, ale také za sportovním vyžitím a nezapomenutelnými zážitky z jedinečných scenérií, které okolní příroda nabízí. Harrachov je také největší a nejznámější středisko zimních sportů – především letů na lyžích.
Město leží v západním cípu nejvyšších českých hor – Krkonoš ve výšce 720 m n.m. a je ze všech stran obklopeno horami s hlubokými jehličnatými lesy. Dominantu města tvoří Čertova hora 1022 m n.m. Celoročně je v provozu 4 sedačková lanovka na Čertovu horu s možností vyvezení horských kol a lyží.

Celé území je protkáno značenými turistickými stezkami a nechybí ani trasy pro cykloturisty. Je rájem pro lyžařskou turistiku a sjezdové lyžování všech stupňů náročnosti.
Při procházce městem Vám doporučujeme především návštěvu místní sklárny, Městského muzea skla a z přírodních krás Mumlavské vodopády. V programu milovníků horské turistiky pak nemůže chybět výlet k pramenům řeky Labe a na nejvyšší horu v Čechách - Sněžku 1602 m n.m.

Pronajímáme 4 lůžkové*** apartmány, sestávající z velké obývací ložnice s jídelním koutem, kuchyňkou, příslušenstvím a předsíní. Apartmány jsou umístěny v novém moderním objektu a sousedí spolu. Jsou spojeny společnou chodbou, kde lze uložit kola nebo lyže.

Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny masivním borovicovým nábytkem, dvěma velkými postelemi a pohodlnou rozkládací pohovkou s dalšími dvěma lůžky. Obývací část je vybavena barevným televizorem se satelitem, DVD přehrávačem a rádiem. Kompletně vybavená kuchyně s dvouvařičem, lednicí,kávovarem, grilem, mikrovlnou troubou a topinkovačem umožňuje nezávislé soukromé stravování. K apartmánu patří WC, koupelna se sprchou, fénem a sušákem na prádlo. V předsíni je velká šatna, bytový trezor, vysavač.

V ceně jsou zahrnuty lůžkoviny, ručníky a toaletní potřeby, teplo a elektrický proud. Parkovací místa jsou na privátním parkovišti přímo u objektu.Hodnocení

Věra
Skupina přátel
květen 2016
99 %

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
30 15 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací