Hotel Výpřež
Kamenická 692, 405 02 Děčín


Snídaně
V ceně
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
V tomto hotelu není možné platit poukazem eHotel.cz
V tomto hotelu není možné platit benefity 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: -

Hotel Výpřež se nachází v klidné části Děčína, u výjezdu z města. Jen pár kroků od děčínské vyhlídky Kvaderberk, kde začínají turistické stezky Českosaským Švýcarskem. Hotel je perfektní volbou při poznávání krás okolní přírody. Svým hostům poskytuje elegantní ubytování a kvalitní služby.

Hotel je vkusně začleněn do historické budovy z 18. století, která prošla náročnou rekonstrukcí, stejně jako všechny pokoje, které byly vybaveny novým designovým nábytkem.

Všech 21 prostorných pokojů disponuje balkonem, manželským lůžkem nebo oddělenými postelemi, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. K dispozici je základní hotelová kosmetika, fén, trezor na pokoji, minibar, klimatizace, satelitní LCD TV, psací stůl, internetové WiFi připojení, čajový a kávový servis. Pokoje jsou nekuřácké.

Restaurace s poklidnou atmosférou nabízí snídaně formou bohatého bufetu či a la carte, obědy a večeře s řadou místních specialit. Od dubna do října je k dispozici letní zahrádka ve dvoře. K příjemnému posezení slouží prostorný lobby bar v recepci hotelu.

Pro relaxaci je možné využít finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou nebo vybírat z nabídky masáží, které jsou poskytovány v masérském studiu. Hosté mohou využít moderní mini fitness.

Parkovat lze v hlídané garáži v blízkosti hotelu.
Hodnocení

Bohumir
Cestující s partnerem/partnerkou
srpen 2017
97 %
Kateřina
Jiný / nechci uvést
červen 2016
99 %


Nic


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
24 50 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací