Hotel a restaurace Švamberský dům
Soukenická 35, 381 01 Český Krumlov


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Polopenze
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 
Polopenze Polopenze Cena: 100-200
 V místě
 
Plná penze Plná penze Cena: 100-200
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 100-200
 V místě
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané Cena: 200,-
 V místě
 Parkování je v případě potřeby zajištěno na nedalekém hlídaném parkovišti. Cena za 1 automobil za den je 200 Kč S Vaším vozem můžete vjet do centra města (ubytovaní hosté mají vyjímku na jinak platný zákaz vjezdu automobilů) a dočasně zaparkovat poblíž hotelu a vynosit si zavazadla. Při ubytování do
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka Dětská postýlka V ceně
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: -

Hotel a restaurace Švamberský dům se nachází v samém centru České Krumlova, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Hotel Vám nabídne pohodlné a útulné ubytování v atypických a citlivě zrekonstruovaných pokojích v autentickém gotickém domě.

V Českém Krumlově naleznete spoustu pozoruhodných míst, kde můžete trávit svůj volný čas. A Švamberský dům Vám při tom nabídne příjemné a útulné ubytování v autentickém gotickém domě, který nabízí veškerý komfort 21. století.

Chloubou hotelu Švamberský dům jsou dva půdní apartmány. Ve velkoryse řešených prostorech Vás zaujmou původní dochované středověké odkryté a zrestaurované krovy. Apartmány nabízejí ubytování až pro 4 osoby a jsou tak vhodné pro rodinu či skupinky přátel. V každém apartmá je prostorná relaxační zóna s televizí. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou a vysoušečem vlasů.

V 1. patře hotelu se nachází 4 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, dva pokoje jsou možné s přistýlkou. Koupelny jsou vybavené toaletou, sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů.

V ceně ubytování je i bohatý snídaňový bufet. Parkování pro Váš vůz je v případě potřeby zajištěno na nedalekém hlídaném parkovišti v objektu pivovaru Eggenberg (za příplatek).

Restaurace Vás nadchne autentickou středověkou atmosférou. Můžete si odpočinout u rozpáleného krbu a vychutnat si pokrm připravovaný přímo na otevřeném ohni.
Pochutnejte si na některém z naší pestré nabídky pokrmů. Nabízíme Vám vybrané české speciality, zvěřinové pokrmy, drůbež, těstoviny nebo oblíbená minutková jídla. Na své si přijdou i vegetariáni a milovníci čerstvých salátů. Sladkou tečku na závěr obstará některý z mnoha oblíbených dezertů.

Ubytování od 750 Kč za osobu a noc.Hodnocení
95 %

Michaela
Cestující s partnerem/partnerkou
červenec 2018
91 %
František
Cestující s partnerem/partnerkou
květen 2018
99 %


Vše bylo OK.

Denisa
září 2017
83 %

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
7 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací