Residence U Černé věže
U Černé věže 17, 370 01 České Budějovice


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Pobyt s pejskem nad 10 kg
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 150,-
 
Pobyt s pejskem nad 10 kg Pobyt s pejskem nad 10 kg Cena: 150,-
 
Pobyt s kočkou Pobyt s kočkou Cena: 150,-
 
Nekuřácké prostředí Nekuřácké prostředí
 
Restaurace v hotelu Restaurace v hotelu
 PO – ČT 11:00 – 21:00 PÁ – SO 11:00 – 22:00 NE - ZAVŘENO
 

Služby - Parkování

Garáže Garáže Cena: 250,-
 V místě
 Nutnost rezervovat
 
Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané Cena: 150,-
 Ve vzdálenosti 0,3 km
 


Základní informace

Doba příjezdu: 14:00 - 20:00

Stylové kompletně vybavené apartmány Residence U Černé Věže sídlí ve zrekonstruovaném komplexu 4 historických domů v centru Českých Budějovic 2 minute chůze od hlavního náměstí. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Vyberte si dle libosti

Residence U Černé věže poskytuje ubytování na jednu či několik nocí v historickém centru Českých Budějovic. Zrekonstruovaný komplex 4 historických domů nabízí 37 prostorných a kompletně vybavených apartmánů o výměře od 32 do 160 m². Čtyřhvězdičkový hotel v centru Českých Budějovic disponuje dvoulůžkovými a čtyřlůžkovými apartmány, z nichž některé jsou s mezonetem či terasou. Budovy jsou památkově chráněny a v jejich prostorách je zachováno mnoho původních architektonických prvků.

Buďte u nás jako doma

Všechny naše apartmány byly samostatně navrženy bytovým architektem, díky čemuž získaly osobitý styl a kouzlo. Příjemné prostředí je navíc umocněno historickou atmosférou celého komplexu. Kompletně zařízené apartmány Vám poskytnou veškerý komfort, který jistě na svých cestách uvítáte. V apartmánech Residence U Černé věže se budete cítit jako doma.

České Budějovice mějte jako na dlani

Residence U Černé věže se nachází přímo v historickém jádru Českých Budějovic, u Černé věže, hlavní dominanty města. Z hlavního náměstí Přemysla Otakara II. je to k našemu čtyř hvězdičkovému hotelu 2 minuty pěšky. Ostatní historické památky města jsou v pohodlné pěší vzdálenosti. Rádi Vám doporučíme památky a zajímavá místa, která stojí za to v Českých Budějovicích navštívit.

O nic se nestarejte

Pokud si nebudete chtít vařit sami, přímo u hotelu se nachází naše partnerská restaurace NAŠE FARMA, kde připravují pokrmy z regionálních surovin a masa převážně z jihočeských farem z podhůří Novohradských hor a České Kanady. Každé ráno zde budete mít připravenou snídani formou bufetu. Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, můžete se na nás s čímkoli obrátit. Chceme, abyste si pobyt v Českých Budějovicích vychutnali, ať už jste na cestách za prací, rodinné dovolené či za poznáváním jihočeských kulturních památek.Hodnocení

Nina
Cestující s partnerem/partnerkou
říjen 2017
97 %
Monika
Rodina s dětmi
říjen 2017
93 %

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
7 Cena 1. noci
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací