Hotel Racek


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Pobyt s pejskem nad 10 kg
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity


Černá v Pošumaví 69, 382 23 Černá v Pošumaví


 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně V ceně
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 100 Kč/den
 V místě
 
Pobyt s pejskem nad 10 kg Cena: 300,-/den
 
Pobyt s kočkou Cena: 100,-/den
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka Cena: 100 Kč/den
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: 14,00 - 20,00

Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.

Hotel Racek se nachází v nejrozsáhlejší rekreační oblasti jižních Čech, v obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera. Tato krásná rekreační oblast leží z převážné části v chráněné krajinné oblasti Šumava a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci. Hotel prošel v roce 2009 částečnou rekonstrukcí a renovací ubytovacího a gastronomického provozu. Svým širokým spektrem poskytovaných služeb je předurčený k relaxaci, ale i ke strávení aktivní dovolené, proto zde uspokojení najde i náročnější domácí a zahraniční klientela.

Gastronomie
Zrekonstruovaná a nově otevřená restaurace má celkovou kapacitu 150 míst uvnitř a 60 míst na venkovní terase s nádherným výhledem na Lipenské jezero a přilehlé kopce Šumavy. Je zde k dispozici velkou restauraci s posezením u baru a dva oddělené salonky, jeden s otevřeným krbem a druhý používaný také jako internetová místnost.

Hotel nabízí tradiční jídla české kuchyně, výběr hovězích, kuřecích, vepřových steaků, ryb a dalších specialit. Čepujeme pivo Budvar. Nabídka vín se specializuje na české, moravské a rakouské vinařské oblasti.

Svou polohou a kapacitou je restaurace vhodná ke stravování zájezdových skupin, k pořádání oslav, rautů, svatebních hostin nebo firemních večírků, ale na své si přijdou také jednotlivci.

Masáže
Pro hotelové hosty je možno zajistit sportovní, rekondiční a aroma masáže (nejsou v ceně pobytu), které je nutné objednat předem, nejlépe současně s rezervací ubytování. Tyto masáže provádí kvalifikovaná zdravotní pracovnice.Hodnocení

Petr
Cestující s partnerem/partnerkou
srpen 2017
89 %


Jiří
červen 2016
99 %Podmínky

Storno podmínky v případě garancí platební kartou

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
Zrušení v den příjezdu Cena 1. noci ubytování
Nedojezd Cena 1. noci ubytování

Storno podmínky v ostatních případech

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
1 80 %
7 60 %
14 40 %
21 20 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací