Penzion Minor
Školní 8, 370 10 České Budějovice


Wi-fi
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Pobyt s pejskem nad 10 kg
Pobyt s kočkou
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně Cena: 100,-
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 150,-
 V místě
 Pobyt se psem je možný na základě předchozí dohody s recepcí penzionu, psy nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčení zvířátek během ubytování je možné pouze mimo objekt ubytovacího zařízení.
 
Pobyt s pejskem nad 10 kg Pobyt s pejskem nad 10 kg Cena: 150,-
 Pobyt se psem je možný na základě předchozí dohody s recepcí penzionu, psy nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčení zvířátek během ubytování je možné pouze mimo objekt ubytovacího zařízení. (Poplatek za 1 psa/noc činí 150 Kč).
 
Pobyt s kočkou Pobyt s kočkou Cena: 150,-
 Pobyt s kočkou je možný na základě předchozí dohody s recepcí penzionu, kočky nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčení koček během ubytování je možné pouze mimo objekt ubytovacího zařízení.
 
Pobyt s jiným domácím mazlíčkem Pobyt s jiným domácím mazlíčkem Cena: 150,-
 Pobyt s domácím mazlíčkem je možný na základě předchozí dohody s recepcí penzionu, mazlíčky nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčení zvířátek během ubytování je možné pouze mimo objekt ubytovacího zařízení. (Poplatek za 1 psa/noc činí 150 Kč).
 
Nekuřácké prostředí Nekuřácké prostředí
 
Restaurace v hotelu Restaurace v hotelu
 Penzion zve klienty do snídaňové restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně z pestré nabídky šesti snídaňových menu a lze si je zajistit předem, při objednávce ubytování, nebo až při příjezdu, na recepci.
 
Zahrada Zahrada
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané Cena: 90,-
 V místě
 uzavíratelné,monitorované
 
Venkovní stání Venkovní stání Cena: 0 Kč
 Venkovní parkování před penzionem zdarma, vhodné pro osobní i dodávkové automobily.
 
Garáže Garáže
 Garáž pro motocykly a kola zdarma
 

Služby - Recepce

Turistické informace na recepci Turistické informace na recepci
 
Nápoje a sušenky na recepci Nápoje a sušenky na recepci
 Alhoholické i nealkoholické nápoje oříšky, soletky a pod. jsou k dispozici na pokoji v minibaru a samozřejmě také na recepci za ceny uvedené dle platného ceníku.
 
Káva na recepci Káva na recepci
 Recepce Vám připraví druh kávy dle Vašeho přání.
 
Zapůjčení větráku Zapůjčení větráku
 V teplých letních měsících Vám penzion Minor zpříjemní ubytování velkými stojanovými ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje.
 
Zapůjčení žehličky Zapůjčení žehličky
 Zapůjčení žehličky na recepci je samozřejmostí.
 
Mikrovlná trouba Mikrovlná trouba
 
Varná konvice Varná konvice
 


Základní informace

Doba příjezdu: 12:30 - 20:30

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování se snídaní, nedaleko centra města, patří mezi kvalitní levné penziony v Českých Budějovicích a okolí, ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí, snadné parkování před penzionem, nebo na parkovišti.

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty a pro všechny, kteří hledají mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích kvalitní ubytování.
Kromě ubytování, Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, za poplatek uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily, pro cykloturisty a motocyklisty nabízí zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.
České Budějovice penzion Minor, nabízí ubytování v prostorných a pohodlných pokojích. Mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích je ubytování v penzionu Minor velice oblíbeno.
Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor má všechny pokoje komfortně vybaveny minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu penzionu.
Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.
Penzion České Budějovice, levné ubytování Minor si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace. Chutné snídaně se dle vlastního výběru ze snídaňového menu podávají od 7:00 do 10:00 hodin.
V okolí ubytování České Budějovice, penzion Minor se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu.
Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou a zpět, po řece Vltavě.Hodnocení
96 %

helena
říjen 2016
88 %
František
srpen 2016
99 %
Adéla
Rodina s dětmi
červenec 2016
99 %


Chyběla jen dětská jídelní židlička.

Marcel
Cestující s partnerem/partnerkou
březen 2016
97 %


Parkovani by mělo byt zdarma


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
21 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací