Ubytování Úžice a okolí

Cena (osoba/noc)

Rezidence Artemis

Netřeba 12, Úžice
Pension Rezidence Artemis V ubytovací části jsou pro Vás připraveny útulné dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, TV - LCD a přístupem na internet. Hostům slouží též společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.
1170,- za 1 osobu a noc
1170,- za 2 osoby a nocAuberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(14,9 km od centra Úžice)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1329,- za 1 osobu a noc
1534,- za 2 osoby a noc


Pension Lucie

Klapkova 53, Praha
(15,0 km od centra Úžice)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
1590,- za 1 osobu a noc
4756,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 46 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací