Ubytování Tisá a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension GREENSTAR

Jateční 441/37, Ústí nad Labem
(13,6 km od centra Tisá)
Ubytování v srdci Ústí nad Labem. Vítáme Vás v našem pensionu, který se nachází 1 km od centra Ústí nad Labem. Abychom uspokojili co nejvíce hostů, kteří k nám zavítají, jsou naše služby velice kvalitní a personál, který se o Vás bude starat, se bude snažit Vám ve všem vyhovět a vyjít vstříct. Doufáme, že i Vy nás navštívíte a využijete příjemné ubytování v našem pensionu.
750,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a noc

Apartments Jožák - Czech Switzerland

Arnoltice 150, Arnoltice u Děčína
(17,2 km od centra Tisá)
Přijeďte strávit Vaši dovolenou nebo pár dní volna do malebné a klidné vesnice Arnoltice na pomezí Českého a Saského Švýcarska, oblasti neskutečné přírodní krásy plné pískovcových skal, roklin, kaňonů, průzračných říček a nekonečných lesů. V Arnolticích najdete dva obchody, hospodu, poštu a obrovské a udržované hřiště pro děti i dospělé. Naše apartmány Vám jistě poslouží jako skvělá základna pro objevování tohoto úchvatného kraje. Jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale i páry nebo jednotlivce či velké skupiny. u nás najdete 11 moderních a vkusně zařízených apartmánů jednotlivé apartmány ubytují 2 až 5 osob, celková kapacita je 36 lůžek všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu s WC a satelitní TV velká oplocená zahrada se zastřešeným posezením, ohništěm a grilem parkování v areálu zdarma kvalitní WI-FI signál v celém areálu zdarma úschovna kol, kočárků nebo jiného vybavení turistické informace (mapy, brožury apod.) volně k dispo
1201,- za 1 osobu a noc
1201,- za 2 osoby a nocHotel Pomezí

Cínovec 221, Cínovec
(19,9 km od centra Tisá)
Horský hotel Pomezí z roku 1930 se nachází ve městě Cínovec v Krušných horách v nadmořské výšce 865 m, pouhý 1 km od německých hranic. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km a do zajímavého německého městečka Altenberg cca 5 minut jízdy autem. V roce 2016 proběhla modernizace interiéru do horského stylu a nabízí návštěvníkům komfort a útulné prostředí. Je přímo na trase Krušnohorské magistrály a je tak skvělým výchozím místem k Vašim výletům. Okolí nabízí plno cyklistických, běžkařských a turistických tras. V blízkosti hotelu je také přírodní koupaliště, termální lázně, letní bobová dráha, sjezdovka a další zajímavosti. V prostorách hotelu se dále nachází úschovna kol a lyží a doporučujeme naší finskou saunu.
2190,- za 1 osobu a noc
2190,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací