Ubytování Straškov-Vodochody a okolí

Cena (osoba/noc)
Hotel Koruna

Nám. Jana z Dražic 103, Roudnice nad Labem
(7,0 km od centra Straškov-Vodochody)
Hotel se nachází v klidném historickém centru Roudnice a nabízí velmi levné ubytování i pokoje pro náročnější. K dispozici je parkoviště, v létě terasa. V blízkosti vlakové i autobusové nádraží. Součástí komplexu je restaurace, bar a školicí středisko.
Poslední rezervace před 2 dny.
650,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a noc

Penzion Hana

Fügnerova 714/17, Mělník
(15,9 km od centra Straškov-Vodochody)
Penzion Hana je malý rodinný penzion v klidné části Mělníka, krásného středočeského města, které leží na soutoku Labe s Vltavou. Naše rodina provozuje penzion již od roku 2001, postupně jsme původní bytový dům přetvářeli a navyšovali počet pokojů až na současných 11 pokojů. V roce 2014 jsme celou budovu kompletně rekonstruovali, od jara 2015 je pro hosty k dispozici výtah a do konce roku 2016 plánujeme snídaňovou zimní zahradu. V našem penzionu nabízíme vhodné ubytování jak rekreantům, tak firemním zákazníkům. Jste-li na služební cestě, jistě oceníte Wi-Fi připojení po celé budově a možnost parkování osobních vozů ve dvoře penzionu. Můžeme posunout i čas snídaně tak, abyste ráno dorazili včas do práce. Pro rekreanty máme k dispozici garáž na úschovu jízdních kol a letní terasu pro večerní posezení s přáteli. Rodinám s malými dětmi půjčujeme zdarma dětské postýlky a židličky. Veškeré vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké. Nejžádanějším termínem ubytování je zářijové vinobran
1351,- za 1 osobu a noc
 


Rezidence Artemis

Netřeba 12, Úžice
(16,7 km od centra Straškov-Vodochody)
Pension Rezidence Artemis V ubytovací části jsou pro Vás připraveny útulné dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, TV - LCD a přístupem na internet. Hostům slouží též společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.
480,- za 1 osobu a noc
 
Penzion Orion

Na Vyhlídce 251, Slaný
(20,0 km od centra Straškov-Vodochody)
Vítáme Vás na naších stránkách a nabízíme Vám kvalitní služby za přátelské ceny. Neváhejte a přijedte k nám! Připravili jsme pro Vás ubytování v malém rodinném kempu či prostorném pensionu se třemi pokoji a sociálním zařizením. Orientujeme se především na cykloturisty, ale naše služby mohou využít i ostatní turisté. Královské město Slaný je ideálním místem nejen pro aktivní odpočinek, ale vzhledem ke své poloze i vhodnou základnou pro poznávání krás Prahy.
892,- za 1 osobu a noc
 


Místa v okolí

Střední Čechy (7) Severozápadní Čechy (3) Slaný (3) Mělník (2) Roudnice nad Labem (2) Liběchov (1) Úžice (1) Straškov (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací