Ubytování Šternberk a okolí

Cena (osoba/noc)


Studia Letců 2A

2A Letců, Olomouc
(16,2 km od centra Šternberk)
Naše nově zrekonstruovaná studia jsou situovaná v klidné části Olomouce, čtyři minuty chůze od Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého a tramvajové zastávky. Do centra města je to pět zastávek MHD. Tramvaje č. 2 a 7 jedou přímo na hlavní vlakové nádraží, kde se můžete napojit na další linky městské i meziměstské dopravy včetně spojů vlaků Pendolino, RegioJet a LEO Express. Výpadovka na Hradec Králové je dvě minuty jízdy autem. Na Brno pak dvě až pět minut dle zvolené trasy. Studia jsou vybavena klimatizací, kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí, kávovarem zn. Nespresso, ledničkou. Samozřejmostí je bezdrátová Wi-Fi a parkování před domem. Všechny pokoje provozujeme nekuřácké. V přízemí domu se nachází zavedená restaurace U Rytíře.
990,- za 1 osobu a noc
1180,- za 2 osoby a noc


Mlynice Litovel

B. Němcové 1325/15, Litovel
(16,6 km od centra Šternberk)
Proč volit Mlýnici 1. Mlýnice je vhodné ubytování pro jednotlivce, firmy, nabízí prostor pro workshopy, zejména v létě je pak oblíbeným ubytováním pro rodiny. Každý z apartmánů je vybaven kuchyňkou a stolovacím místem. 2. Snadná navigace. Odbočíte z hlavní cesty a jste před branou Ubytování Mlýnice. Autobusové a malé vlakové nádraží je 100 m naproti. Centrum Litovle (náměstí s obchody a restauracemi) je vzdálené cca 200 m. 3. Ubytování Mlýnice má bezpečné parkování v uzavřeném nádvoří. 4. V budově Mlýnice jsou další provozy ke zpříjemnění pobytu: fitness VibroGym, kavárna, od ledna 2017 výrobna dortů Třešnička na dortu (více v Extra). 5. V nabídce máme také dárkové poukazy. Udělejte sobě nebo svým blízkým radost a darujte jim pobyt u nás.
610,- za 1 osobu a noc
718,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 16 hotelů
  • Místa v okolí

    Střední Morava a Jeseníky (12) Olomouc (2) Severní Morava a Slezsko (2) Olomouc (11) Hrubá Voda (1) Křelov (1) Dolany (1) Litovel (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací