Ubytování Stachy a okolí

Cena (osoba/noc)Ubytování U Kornoušků

Zdíkov 303, Zdíkov
(3,0 km od centra Stachy)
Apartmán u Kornoušků nabízí ubytování v klidné obci Zdíkov, nedaleko hranic Národního parku Šumava. Objekt je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Lyžařský areál Zadov je vzdálen 6 km od obce Zdíkov. V okolí se nachází lyžařské středisko Kvilda a Nové Hutě. Během letní sezóny lze provozovat cyklistiku, turistiku, houbaření nebo si zahrát tenis.
385,- za 1 osobu a noc
616,- za 2 osoby a noc

Penzion Albert

Kubova Huť 47, Kubova Huť
(15,5 km od centra Stachy)
Náš penzion je umístěn na jihozápadním úpatí Boubína, v jedné z nejpůsobivějších částí Šumavy ve výšce 1000m nad mořem. Místo je svou polohou přímo předurčeno k celoroční pasivní i aktivní rekreaci. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, ledničkou, kompletním sociálním zařízením a balkonem. K dispozici je ohniště.
770,- za 1 osobu a noc
770,- za 2 osoby a nocMísta v okolí

Šumava (8) Jižní Čechy (1) Hartmanice (2) Kvilda (1) Volenice (1) Nové Hutě (1) Kubova Huť (1) Zdíkov (1)

Informace

Podhorská obec na Šumavě Stachy se nachází v Jihočeském kraji, přesněji v okrese Prachatice. Od hranic s Německem je vzdálená asi 14 km.

Obec Stachy, proslulá svými stachovskými dřeváky, vás zaujme svou bývalou renesanční farou s pozdně renesančním kamenným portálem, kde nyní sídlí obecní úřad. Za návštěvu stojí také farní kostel Navštívení Panny Marie. Na procházce obcí můžete objevit několik zachovalých budov, jež vám přiblíží tradiční lidovou architekturu. Další z lákadel je Pošumavské hasičské muzeum Stachy, které Vám nastíní historii místního hasičství. Jak už poloha obce napovídá, v zimě je zde příležitost zalyžovat si v blízkých lyžařských střediscích, v ostatní roční období můžete využít cyklostezky a stezky pro pěší.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací