Ubytování Rousínov a okolí

Cena (osoba/noc)Vila Austerlitz

Československé armády 362, Slavkov u Brna
(6,2 km od centra Rousínov)
Vila Austerlitz je originální svou specifickou rodinnou atmosférou a naprostým soukromím, kvalitou služeb, krásou interiérů i strhujícím zasazením do okolní přírody uspokojí i náročné klienty. Čeká na Vás zde i Zámek Slavkov. Zámek Slavkov je perfektní využití Vašeho volného času. Vila nabízí širokou škálu využití, jako jsou romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní slavnosti, romantické líbánky, relaxační pobyty, tematické výlety.
2162,- za 1 osobu a noc
 

Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(18,2 km od centra Rousínov)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
1000,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (13) Brno (6) Střední Morava a Jeseníky (4) Brno (17) Vyškov (2) Slavkov u Brna (2) Bučovice (1) Kotvrdovice (1) Šlapanice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací