Ubytování Rokytnice v Orlických horách a okolí

Cena (osoba/noc)
Alfa Resort

Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách
(18,8 km od centra Rokytnice v Orlických horách)
Ubytovací kapacitu našeho horského hotelu v Deštném v Orlických horách tvoří 36 pokojů o celkové kapacitě až 86 osob (část kapacity tvoří rodinná studia se dvěmi samostatnými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet a vytvářejí místo pro perfektní dovolenou v hotelu na Orlických horách. Součástí hotelového resortu a zároveň horkou novinkou je jedenáct nových horských chat s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými ložnicemi. Horské chaty k pronájmu jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště a další). Poloha horských chat zaručuje naprostý klid, ničím nerušené ubytování v soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb, proto jsou vhodné i pro ty, co vyhledávají přímo dovole
995,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc


Informace

Město Rokytnice v Orlických horách se nachází na severu republiky, v Královéhradeckém kraji. V těsné blízkosti můžete navštívit také obec Rychnov nad Kněžnou či Žamberk. Rokytnice dostala svůj název podle stejnojmenné řeky, která tímto krásným územím protéká.

Město Rokytnice, čítající přibližně na 2 000 obyvatel, se rozkládá na Podrolické pahorkatině. Jádro města bylo vyhlášeno památkovou zónou, první zmínku o obci můžeme nalézt již ve 14. století. Hlavní dominantou centra je jistě zámek a kostel Nejsvětější Trojice s hrobkou ze 17. století, hodnotná a hojně navštěvovaná je taktéž empírová kašna a sloup se sochou Panny Marie. V Rokytnici si můžete prohlédnout také zajímavé muzeum železnice. Výlet po krásném prostředí Orlických hor je ideální nejen pro pěší turisty, ale také cyklisty.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací