Ubytování Rokytnice v Orlických horách a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Klášterec nad Orlicí

Lhotka 15, Klášterec nad Orlicí
(9,1 km od centra Rokytnice v Orlických horách)
Nabízí vodní sporty zařízení a lyžařskou školu, Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází v Klášterci nad Orlicí, 32,4 km od Polanica-Zdrój. Je zde vodní park a bowling na místě a hosté mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Zde najdete rychlovarnou konvici v místnosti. Navíc je župany a bezplatné toaletní potřeby. Najdete aa společnou kuchyň a kadeřnictví na majetku. Tento penzion má lyžárnu prostor a lyžařského vybavení je k dispozici. Můžete si zahrát tenis a stolní tenis v tomto penzionu, a půjčovna kol je k dispozici. Kudowa-Zdrój je 43,8 km od Penzion Klášterec nad Orlicí, zatímco Lądek-Zdrój je 35,4 km daleko.
1217,- za 1 osobu a noc
 

Chata Bludička

Deštné v Orlických Horách 55, Deštné v Orlických horách
(17,8 km od centra Rokytnice v Orlických horách)
Máte rádi klid, pohodu, krásnou přírodu a chcete strávit dovolenou v Orlických horách? Pak přijeďte k nám a ubytujte se v našem apartmánu pro 8 osob. Nabízíme Vám plně vybavený apartmán v nově zrekonstruované chatě na klidném místě v okrajové části lyžařského střediska Deštném v Orlických horách. Přímo z oken apartmánu je nádherný výhled na panorama hor a Velkou Deštnou. Orlické hory jsou ideálním místem pro dovolenou v každém ročním období. Na jaře tu můžete obdivovat koberce rozkvetlých bledulí, v létě se tu schováte před vedrem, na podzim jsou krásné všechny hory, i ty naše, a v zimě tu najdete jak upravené sjezdovky, tak mnoho kilometrů udržovaných stop pro běžkaře.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a nocAlfa Resort

Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách
(18,8 km od centra Rokytnice v Orlických horách)
Ubytovací kapacitu našeho horského hotelu v Deštném v Orlických horách tvoří 36 pokojů o celkové kapacitě až 86 osob (část kapacity tvoří rodinná studia se dvěmi samostatnými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet a vytvářejí místo pro perfektní dovolenou v hotelu na Orlických horách. Součástí hotelového resortu a zároveň horkou novinkou je jedenáct nových horských chat s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými ložnicemi. Horské chaty k pronájmu jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště a další). Poloha horských chat zaručuje naprostý klid, ničím nerušené ubytování v soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb, proto jsou vhodné i pro ty, co vyhledávají přímo dovole
995,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc


Informace

Město Rokytnice v Orlických horách se nachází na severu republiky, v Královéhradeckém kraji. V těsné blízkosti můžete navštívit také obec Rychnov nad Kněžnou či Žamberk. Rokytnice dostala svůj název podle stejnojmenné řeky, která tímto krásným územím protéká.

Město Rokytnice, čítající přibližně na 2 000 obyvatel, se rozkládá na Podrolické pahorkatině. Jádro města bylo vyhlášeno památkovou zónou, první zmínku o obci můžeme nalézt již ve 14. století. Hlavní dominantou centra je jistě zámek a kostel Nejsvětější Trojice s hrobkou ze 17. století, hodnotná a hojně navštěvovaná je taktéž empírová kašna a sloup se sochou Panny Marie. V Rokytnici si můžete prohlédnout také zajímavé muzeum železnice. Výlet po krásném prostředí Orlických hor je ideální nejen pro pěší turisty, ale také cyklisty.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací