Ubytování Praha, Břevnov a okolí

Cena (osoba/noc)

Pragueaparts Kajetanka

Na Petynce 143/106, Praha
(0,5 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Kajetánka je výjimečný obytný komplex v Praze 6, pouhé 2 km západně od Pražského hradu. Luxusní byty v Praze 6 jsou žádanou luxusní destinací na realitním trhu. Novostavby byly postaveny na rozsáhlých zahradách původního barokního zámku z 16. století. Kajetánka aktuálně nabízí luxusní Penthousy v budově LAKEHOUSE, která stojí přímo u jezera. V prostorách Kajetánky naleznete bydlení v centru Prahy 6, s dostupností všech vymožeností velkoměsta a zároveň nerušené soukromí plné zeleně. Dopřejte luxusní bydlení sobě a své rodině uprostřed udržovaného parku.
Přátelská cena
3242,- za 1 osobu a noc
3242,- za 2 osoby a nocResidence Green Lobster

Nerudova 42, Praha
(2,1 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Residence Green Lobster je luxusní čtyřhvězdičková residence, která se nachází v historickém centru Prahy, v malebném a romantickém prostředí Nerudovy ulice. Jde o objekt z počátku 14. století, který byl mnohokrát přestavěn až do dnešní barokní podoby. Jeho šarm, stylové prostředí a individuální přístup ve spojení s jeho jedinečnou polohou v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu vytvářejí z Residence Green Lobster místo vhodné i pro ty nejnáročnější hosty přijíždějící do Prahy jak za odpočinkem, tak za obchodem. Je ideálním místem pro romantické pobyty. Residence Green Lobster má 20 pokojů – 9 Standardních, 5 DeLuxe a 6 Executive pokojů. Každý z nich je vybaven barokním stylovým nábytkem vyrobeným na míru a mnohé stropy mají ručně malované ornamenty. Každý pokoj typu Executive je jedinečný a pojmenovaný po významných osobnostech české historie. Pokoje typu Executive se nacházejí v samostatné budově na protější straně ulice zajišťující soukromí a pohodlí.
2135,- za 1 osobu a noc
 At the Green Grape - U Zeleného hroznu

Jánský Vršek 11, Praha
(2,1 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
At the Green Grape - U Zeleného hroznu**** hotel se nachází v lokalitě Malá Strana, sídlí v historickém domě o kterém jsou první záznamy z roku 1633, budova má zachovalé jádro renesančního srubu s baroknímí malovanými stropy, prostory jsou doplněny o historický nábytek a předměty, nabízí 8 pokojů, vinný sklep, degustaci vín, zabezpečené parkoviště, výhled na pražské podhradí a romantické atrium hotelu s fontánou
4704,- za 1 osobu a noc
4704,- za 2 osoby a noc

Alchymist Grand Hotel and Spa

Tržiště 19, Praha
(2,2 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
 Vítejte v Alchymist Grand Hotel & SpaButikový hotel v historickém centru PrahyNěkolik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. 5-ti hvězdičkový boutique hotel vás zaujme pohádkovým prostředím s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.Restaurant Aquarius se svým barokním nádvořím poskytuje hostům čarovnou atmosféru a rozmazluje je domácími italskými těstovinami, či specialitami z ryb a plodů moře.
6890,- za 1 osobu a noc
6890,- za 2 osoby a noc

Lesser Town Square Apartments

Malostranské náměstí 11, Praha
(2,4 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Unforgettable holiday accommodation situated in an Old World complex that boasts historical architectural elements and undeniable charm. Located directly on Lesser Town Square, home to the Baroque St. Nicolas Church, tram lines and more, with Charles Bridge a mere stone's through away. Prague Castle towers above Lesser Town Square and is reached via a pleasant uphill walk.
2878,- za 1 osobu a noc
2878,- za 2 osoby a nocJames Hotel & Apartments

Újezd 428/34, Praha
(2,5 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
James Hotel & Apartments se nachází v samém srdci Prahy, na Malé Straně. Díky této poloze se snadno pěšky dostanete na Karlův most, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Petřínskou rozhlednu a další známé pražské zajímavosti. Navíc je naše umístění ideální pro uživatele hromadné dopravy. Přímo před naší budovou se nachází tramvajová zastávka Újezd, kudy projíždí hned několik tramvajových linek. Zastávky metra jsou rovněž v pěší vzdálenosti. Nicméně, James Hotel je také vhodný pro řidiče, jelikož je na našem nádvoří k dispozici 14 garážových parkovacích míst. Pražské letiště je vzdáleno asi 20 minut jízdy autem. V Bistru 34, které se nachází přímo v přízemí hotelu, můžete dobře posnídat, naobědvat se i povečeřet. Bistro má otevřeno celý den, snídaně se podávají od 7.00 do 14.00 hodin.
7319,- za 1 osobu a noc
7319,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 168 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací