Ubytování Praha, Břevnov a okolí

Cena (osoba/noc)

Pragueaparts Kajetanka

Na Petynce 143/106, Praha
(0,5 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Kajetánka je výjimečný obytný komplex v Praze 6, pouhé 2 km západně od Pražského hradu. Luxusní byty v Praze 6 jsou žádanou luxusní destinací na realitním trhu. Novostavby byly postaveny na rozsáhlých zahradách původního barokního zámku z 16. století. Kajetánka aktuálně nabízí luxusní Penthousy v budově LAKEHOUSE, která stojí přímo u jezera. V prostorách Kajetánky naleznete bydlení v centru Prahy 6, s dostupností všech vymožeností velkoměsta a zároveň nerušené soukromí plné zeleně. Dopřejte luxusní bydlení sobě a své rodině uprostřed udržovaného parku.
Přátelská cena
3242,- za 1 osobu a noc
3242,- za 2 osoby a noc

Pension Kern

Jinonická 1185/50, Praha
(2,2 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Penzion KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, telefonem, lednicí a bezdrátovým připojením v celé budově penzionu. Parkování, v uzavřeném areálu hotelu, je v ceně pokojů.
1351,- za 1 osobu a noc
 


Lesser Town Square Apartments

Malostranské náměstí 11, Praha
(2,4 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Unforgettable holiday accommodation situated in an Old World complex that boasts historical architectural elements and undeniable charm. Located directly on Lesser Town Square, home to the Baroque St. Nicolas Church, tram lines and more, with Charles Bridge a mere stone's through away. Prague Castle towers above Lesser Town Square and is reached via a pleasant uphill walk.
2878,- za 1 osobu a noc
2878,- za 2 osoby a noc


Alchymist Nosticova Palace

Nosticova 1, Praha
(2,6 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Alchymist Nosticova Palace je kouzelný, romantický butik hotel situovaný v blízkosti většiny Pražských turistických atrakcí, přesto však vzdálený hluku moderní metropole. Najdete jej na konci tiché, dlážděné uličky v blízkosti Kampy a Vltavy. Pokud jste příznivci historického šarmu, elegance a romantiky, je tato residence ze 17. století tím pravým místem pro Vás.Naprostá oddanost k historii a umění je v tomto butik hotelu v Praze více než evidentní.
4866,- za 1 osobu a noc
4866,- za 2 osoby a nocGolden Well

U Zlaté Studně 166/4, Praha
(2,6 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Golden Well***** přímo pod hradbami Pražského hradu ve čtvrti Malá Strana se nachází luxusní butikový hotel se 17 pokoji a 2 apartmány s jedinečným designem, dle ankety Traveller´s Choice je 3. nejlepší na světě a nejlepší hotel v Evropě v hotelu najdeme originální malby a další umělecká díla, hotel vyniká výhledy na Prahu, vyjimečným servisem a službami na světové úrovni, k hotelu patří také cenami ověnčená restaurace Terasa U Zlaté studně se dvěma venkovními terasami, památky Prahy jsou zde pouhých pár kroků z hotelu
6062,- za 1 osobu a noc
6062,- za 2 osoby a noc


Pension Dientzenhofer

Nosticova 2, Praha
(2,6 km od centra Břevnov, Praha-Praha 6)
Dům, kde žil slavný rod Dientzehofferů, může být na chvíli i Vaším domovem. Nechte k sobě v dobách odpočinku mezi vašimi toulkami Prahou promlouvat duchy barokních mistrů, jejichž um dal Pensionu Dietzenhoffer jeho současnou tvář. Dientzenhoffer je malý rodinný pension v historickém centru Prahy, vzdálený pouze 5 minut chůze od Karlova mostu. Pension je otevřen celoročně a nabízí ubytování jednotlivcům i menším skupinám společně s celou řadou dodatečných služeb pro hosty. Pokud vy nebo někdo z vaší rodiny trpí sníženou pohyblivostí, je penzion Dientzenhofer ideálním místem pro příjemné strávení vaší dovolené. Máme bezbariérový vchod i celý interiér a speciálně uzpůsobené pokoje.
12161,- za 1 osobu a noc
12161,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 148 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací