Ubytování Potštejn a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Amalka Dobříkov

Dobříkov 18, Dobříkov
(15,4 km od centra Potštejn)
Penzion Amálka nabízí ubytování v nově vybudovaném penzionu nedaleko Vysokého Mýta v klidné obci Dobříkov. Ubytování je možné ve dvoulůžkovém bezbariérovém pokoji a ve dvou apartmánech. Pokoj i apartmány mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku se základním vybavením. Celková kapacita penzionu je 13 lůžek. V přízemí penzionu je dále k dispozici společenská místnost a plně vybavená kuchyň. Otevřeno máme od července 2016. Z jedné strany sousedí s rybníkem a z druhé s naší zemědělskou farmou. Zde jsou k vidění různé zemědělské stroje. V době zemědělských prací Vás rádi svezeme v traktoru nebo kombajnu John Deere. Mimo sezonu Vám uděláme komentovanou prohlídku. Celý penzion je nekuřácký.
821,- za 1 osobu a noc
1154,- za 2 osoby a noc
Informace

V podhůří Orlických hor, v údolí Divoké orlice, se nachází krásné místo zvané Potštejn. Tato malebná obec, vzdálená asi 4 kilometry jižně od města Vamberk, získala svůj název podle zdejšího stejnojmenného hra­du.

Vydejte se do malebného Potštejna a objevte řadu skvostných památek, jako je místní barokní zámek či ruiny středověkého hradu, v jejichž podzemních chodbách je dle pověsti ukryt bájný poklad. Pro milovníky historie bude vhodným místem pro návštěvu také kostel sv. Vavřince, kašna či socha sv. Floriana, nacházející se na malém náměstí. Mimo procházku po památkách si můžete užít také překrásné scenérie, které Vám nabídne přilehlé okolí.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací