Ubytování Pasohlávky a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmán Pálava

Přehradní 260/4, Pavlov
(10,3 km od centra Pasohlávky)
Apartmán se nachází v obci Pavlov v místech zalitým  horkým sluncem, na svazích se šťavnatými bobulemi  hroznů s romantickým výhledem na třpytivou hladinu   Novomlýnských nádrží s kotvícími jachtami a na  skalním útesu rozpínající se Dívčími hrady.   Toto ubytovací zařízení je součástí luxusního komplexu  Pálavské vinohrady a je situováno jen pár metrů od   vodní plochy. Ochutnejte sklenku vína v apartmánu, který Vám  poskytne očekávaný odpočinek a relaxaci.
1640,- za 1 osobu a noc
1640,- za 2 osoby a noc

Apartmány V Jámě

Na Jámě 1725/6b, Mikulov
(12,6 km od centra Pasohlávky)
Vítejte v designérsko-vinařských apartmánech v jámě, které se nacházejí v srdci historického mikulova. v jámě jsme otevřeli v červenci 2012 jako apartmánový dům. od té doby nabízíme jedinečný pronájem ve třech designových apartmánech navržených podle nejvyššího standardu kvalitního, moderního a stylového bydlení. každý z apartmánů je designovým originálem, ale všechny tři spojuje jedno – neopakovatelný výhled na mikulov z oken a prostorných teras. ve spojení s vinným sklepem, který je plný moravského bohatství, jsou apartmány v jámě ideálním místem pro odpočinek v kruhu rodiny a blízkých.
2603,- za 1 osobu a noc
2603,- za 2 osoby a noc

Informace

V Jihomoravském kraji, vedle vodní nádrže Nové Mlýny-horní se nachází město Pasohlávky. Toto město leží asi 37 km jižně od Brna.

Na značené cyklotrase „Kolem ATC Merkur“ najdete mimo jiné Hradisko. To je proslulé svými archeologickými nálezy. Mezi nejznámější a nejdůležitější nálezy patří římské mince ze 17. a 18. století. Další ze známých nalezišť jsou Dolní Věstonice ležící asi 10 km od Pasohlávek. Vydat se můžete i do Brna, Břeclavi nebo do Lednicko-valtického areálu (k němu zvládnete dojet i na kole). Určitě si ale nesmíte nechat ujít návštěvu údolní nádrže v Pasohlávkách Nové Mlýny. Máte-li rádi aquaparky, 1. srpna 2013 se zde také otevřel aquapark Aqualand Moravia neboli Lázně Pasohlávky. Tento aquapark využívá termálních pramenů, jedná se tedy o termální lázně, i přesto zde ovšem najdete tobogány a jedinečné atrakce.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací