Ubytování Pasohlávky a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Schwarzava

Uherčice U Hustopečí, Uherčice
(11,2 km od centra Pasohlávky)
Sídlíme v příjemném prostředí okraje obce Uherčice u Hustopečí. UŽIJTE SI U NÁS VINAŘSKÉ VÍKENDY I TÝDENNÍ POBYTY S VÍNEM, PIKNIKY, PARTY NA ZAHRADĚ S GRILOVÁNÍM. NEJSME JEN PENZION, JSME VÍNO, ZÁŽITKY, PŘÁTELSKÝ RODINNÝ PŘÍSTUP, PŘIJEĎTE A NECHTE SE NÁMI POHOSTIT A BUDETE MILE PŘEKVAPENI .) Moderní vinařství s rodinnou tradicí. Poznejte vína z Velkopavlovické a Mikulovské vinařské podoblasti, která předčí Vaše očekávání. Vyrábíme jak z vlastních hroznů, tak i z produkce prověřených vinohradníků, od kterých hrozny nakupujeme. Řízené degustace, občerstvení, snoubení vín s pokrmy, narozeniny, večírky. Posezení jak v degustační místnosti, tak i v zahradě vinařství. Dva apartmány s vybavenými kuchyňkami a venkovním posezením pro až 14 osob. Zaměřujeme se na milovníky vína, rodiny s dětmi, cyklisty, vodáky a zákazníky hledající klid a pohodu rodinného penzionu. Vceně pobytu je i spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky a celkový úklid po odjezdu hosta.
1999,- za 1 osobu a noc
1999,- za 2 osoby a noc


Apartmány V Jámě

Na Jámě 1725/6b, Mikulov
(12,6 km od centra Pasohlávky)
Vítejte v designérsko-vinařských apartmánech v jámě, které se nacházejí v srdci historického mikulova. v jámě jsme otevřeli v červenci 2012 jako apartmánový dům. od té doby nabízíme jedinečný pronájem ve třech designových apartmánech navržených podle nejvyššího standardu kvalitního, moderního a stylového bydlení. každý z apartmánů je designovým originálem, ale všechny tři spojuje jedno – neopakovatelný výhled na mikulov z oken a prostorných teras. ve spojení s vinným sklepem, který je plný moravského bohatství, jsou apartmány v jámě ideálním místem pro odpočinek v kruhu rodiny a blízkých.
2702,- za 1 osobu a noc
2702,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 17 hotelů
  • Informace

    V Jihomoravském kraji, vedle vodní nádrže Nové Mlýny-horní se nachází město Pasohlávky. Toto město leží asi 37 km jižně od Brna.

    Na značené cyklotrase „Kolem ATC Merkur“ najdete mimo jiné Hradisko. To je proslulé svými archeologickými nálezy. Mezi nejznámější a nejdůležitější nálezy patří římské mince ze 17. a 18. století. Další ze známých nalezišť jsou Dolní Věstonice ležící asi 10 km od Pasohlávek. Vydat se můžete i do Brna, Břeclavi nebo do Lednicko-valtického areálu (k němu zvládnete dojet i na kole). Určitě si ale nesmíte nechat ujít návštěvu údolní nádrže v Pasohlávkách Nové Mlýny. Máte-li rádi aquaparky, 1. srpna 2013 se zde také otevřel aquapark Aqualand Moravia neboli Lázně Pasohlávky. Tento aquapark využívá termálních pramenů, jedná se tedy o termální lázně, i přesto zde ovšem najdete tobogány a jedinečné atrakce.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací