Ubytování Pasohlávky a okolí

Cena (osoba/noc)
Husí plácek

Pouze poptávka
Dolní Věstonice 172, Dolní Věstonice
(7,8 km od centra Pasohlávky)
Náš penzion se nachází přímo na hlavní stezce k pálavským vrchům. Poskytujeme nadstandartní služby uzavřeným společnostem 15 až 60 osob pro firemní večírky, soukromé akce, svatby, rozvody a jiné oslavy. Najdete u nás zachovalé, pět století staré, vinné sklepy s neopakovatelnou atmosférou, vinnou galerii TOP vinařů Mikulovska, vinný archiv, stylovou kavárnu, venkovní posezení, krb, gril, udírnu. Na přání pro Vás zajistíme cimbálovou muziku, sportovní atrakce a další služby pro Vaše nevšední zážitky. Uzavřené prostory jsou nekuřácké.
1840,- za 1 osobu a noc
1840,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 50 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Morava (8) Mikulov (10) Velké Pavlovice (6) Dolní Dunajovice (5) Pavlov (3) Hustopeče (3) Dolní Věstonice (3)

  Informace

  V Jihomoravském kraji, vedle vodní nádrže Nové Mlýny-horní se nachází město Pasohlávky. Toto město leží asi 37 km jižně od Brna.

  Na značené cyklotrase „Kolem ATC Merkur“ najdete mimo jiné Hradisko. To je proslulé svými archeologickými nálezy. Mezi nejznámější a nejdůležitější nálezy patří římské mince ze 17. a 18. století. Další ze známých nalezišť jsou Dolní Věstonice ležící asi 10 km od Pasohlávek. Vydat se můžete i do Brna, Břeclavi nebo do Lednicko-valtického areálu (k němu zvládnete dojet i na kole). Určitě si ale nesmíte nechat ujít návštěvu údolní nádrže v Pasohlávkách Nové Mlýny. Máte-li rádi aquaparky, 1. srpna 2013 se zde také otevřel aquapark Aqualand Moravia neboli Lázně Pasohlávky. Tento aquapark využívá termálních pramenů, jedná se tedy o termální lázně, i přesto zde ovšem najdete tobogány a jedinečné atrakce.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací