Ubytování Ostrov a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Cavalletta

Smetanova 401, Jáchymov
(5,9 km od centra Ostrov)
Nachází se v Jáchymově, 3,3 km od Lanová dráha Klínovec, Penzion Cavalletta je k dispozici gril a terasa. Některé jednotky mají výhled na hory nebo město. Penzion Cavalletta k dispozici bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako je lyžování, cyklistiku a pěší turistiku. Nejbližší letiště je Mezinárodní letiště Karlovy Vary, 17 km od domu.
1293,- za 1 osobu a noc
1293,- za 2 osoby a noc

Restaurant Pension-Anton

Nove mesto 90, Jáchymov
(7,6 km od centra Ostrov)
Objekt hotelu vzniká rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877 hovoří o lihovaru jako o součásti telčského velkostatku, jehož vlastníkem byl Leopold IV. Podstatzký z Lichtenštejna. V dalším průběhu let se vlastníci střídali a po zestátnění v r. 1945 byl objekt součástí podniků na výrobu bramborového lihu. V r. 1969 byla zřízena pěstitelská pálenice – pálila se hlavně slivovice a režná pálenka.
1111,- za 1 osobu a noc
1396,- za 2 osoby a noc


Pension Escrime

Krušnohorská 438/23, Karlovy Vary
(9,0 km od centra Ostrov)
Pension Escrime byl vybudován v roce 2009 a nabízí kvalitní ubytování v moderně vybavených pokojích, vhodných pro všechny zájemce o ubytování v lázeňském městě Karlovy Vary. aždý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Také rychlovarná konvice je součást každého pokoje. Nechybí ani TV a internetové připojení. Parkovat lze přímo naproti vchodu do pensionu.
646,- za 1 osobu a noc
801,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 77 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací