Ubytování Opočno a okolí

Cena (osoba/noc)
Alfa Resort

Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách
(16,6 km od centra Opočno)
Ubytovací kapacitu našeho horského hotelu v Deštném v Orlických horách tvoří 36 pokojů o celkové kapacitě až 86 osob (část kapacity tvoří rodinná studia se dvěmi samostatnými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet a vytvářejí místo pro perfektní dovolenou v hotelu na Orlických horách. Součástí hotelového resortu a zároveň horkou novinkou je jedenáct nových horských chat s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými ložnicemi. Horské chaty k pronájmu jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště a další). Poloha horských chat zaručuje naprostý klid, ničím nerušené ubytování v soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb, proto jsou vhodné i pro ty, co vyhledávají přímo dovole
995,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc

Informace

Blízko města Rychnov nad Kněžnou se v Královéhradeckém kraji nachází Opočno, jedno z nejstarších měst České republiky. Obec, jíž protéká Zlatý potok, v sobě skrývá hned několik významných pamětihodností. Mnoho atraktivních zajímavostí se dále nachází v blízkém okolí.

V Opočně a jeho okolí se nachází hned několik míst, které byste si určitě neměli nechat ujít. Strávíte-li tu delší dovolenou, výlet byste si měli udělat i do nedalekého Babiččina údolí, Dobrušky, na zámek Skalka, do Litomyšle, na hrad Potštejn či do vojenské pevnosti Josefov. Pokud cestujete s dětmi, ideálním místem pro Vás bude oblíbená ZOO Dvůr Králové.

Dominantou historického jádra Opočna je renesanční zámek s anglickým parkem a oborou. Za povšimnutí však také jistě stojí pseudorenesanční Mariánský kostelík z počátku 19. století nebo Kapucinský kostel Narození Páně. Každý rok se v Opočně o prvním srpnovém víkendu koná slavnostní pouť Porcinkule Opočno, představující řemeslné trhy a bohatý kulturní program.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací