Ubytování Nový Vestec a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Kotvas

5.května 52/23, Milovice
(12,8 km od centra Nový Vestec)
Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí v obci Milovice nad Labem vzdáleného 30 km od Prahy a nabízí nadstandardní a cenově dostupné ubytování v soukromí v nově vybudovaných apartmánech. Ubytování nabízí komfort pro jednotlivce, páry i pro skupiny, je zvláště vhodné pro montéry se služebními vozy plných nákladu ale i pro manažery se svými dražšími vozy, jelikož jako jediní v Milovicích nabízíme uzavřené parkoviště s elektrickou bránou. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojení Wifi. Pokoje se nachází v patře a v přízemí, kde je na společné chodbě kuchyňský kout, kde máte k dispozici lednici, vařič, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. Penzion má celoroční provoz. Možnost stravování je v nedaleké naší restauraci u Farkačů. Poloha penzionu je ideální hlavně pro návštěvníky zábavného parku Mirakulum, lyžařského a snowboardového trenažéru , jediného ve východní Evropě, a pro návštěvníky i vystavovatele výstaviště v Lysé nad Labem. Svojí pol
1495,- za 1 osobu a noc
1495,- za 2 osoby a nocPension Lucie

Klapkova 53, Praha
(19,8 km od centra Nový Vestec)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
2390,- za 1 osobu a noc
2390,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Hlavní město Praha (6) Střední Čechy (4) Praha (5) Lhota (1) Vyšehořovice (1) Čelákovice (1) Šestajovice (1) Milovice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací