Ubytování Nové Mlýny a okolí

Cena (osoba/noc)

Husí plácek

Dolní Věstonice 172, Dolní Věstonice
(7,0 km od centra Nové Mlýny, Přítluky)
Náš penzion se nachází přímo na hlavní stezce k pálavským vrchům. Poskytujeme nadstandartní služby uzavřeným společnostem 15 až 60 osob pro firemní večírky, soukromé akce, svatby, rozvody a jiné oslavy. Najdete u nás zachovalé, pět století staré, vinné sklepy s neopakovatelnou atmosférou, vinnou galerii TOP vinařů Mikulovska, vinný archiv, stylovou kavárnu, venkovní posezení, krb, gril, udírnu. Na přání pro Vás zajistíme cimbálovou muziku, sportovní atrakce a další služby pro Vaše nevšední zážitky. Uzavřené prostory jsou nekuřácké.
1600,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc

Apartmány Vilma

Komenského 441, Lednice
(8,9 km od centra Nové Mlýny, Přítluky)
Nabízíme ubytování v zrekonstruovaném domě v klidné části Lednice. Dům se nachází 500m od zámeckého parku a nově vybudované lázeňské kolonády. Ubytování se nachází v 1. patře domu a skládá se ze dvou samostatných a plně vybavených apartmánů. Tyto apartmány jsou v dispozici 2kk. Samostatné ložnice mají klasické dvoulůžko. V pokoji spojeném s kuchyní najdete rozkládací dvoulůžko a jídelní část. Z tohoto pokoje máte přístup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Ubytovaní hosté mají možnost využívat zastřešený balkon s posezením, který je přístupný z chodby. Cyklisté mají možnost umístit svá kola v garáži za domem.
1600,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Jižní Morava (8) Lednicko-valtický areál (1) Lednice (1) Mikulov (2) Dolní Věstonice (2) Kurdějov (1) Břeclav (1) Hustopeče (1) Valtice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací