Ubytování Nová Říše a okolí

Cena (osoba/noc)Kotrba privat

Zachariáše z Hradce 32, Telč
(9,3 km od centra Nová Říše)
Kotrba privat nabízí ubytování ve 3 pokojích, nachází se v centru města Telč v historickém domě, je to rohový dům s výhledem na celé náměstí, parkování na vyhrazeném parkovišti, všechny pokoje mají výhled na náměstí je zde i možnost ubytování s pejskem, v domě se nachází pizzerie, restaurace je hned vedle domu
693,- za 1 osobu a noc
898,- za 2 osoby a noc

Apartmány Duo

třída 9. května 555, Dačice
(11,1 km od centra Nová Říše)
Apartmány Duo nabízí moderní ubytování v Dačicích poblíž centra . Naše služby ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také rodiny s dětmi, cykloturisté a turisté ubytovaní na více nocí s cílem poznání atraktivního regionu. Klientům je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování v Dačicích je poskytováno ve dvou moderních, příjemně zařízených apartmánech (2 x 2lůžka s možností 2 x 2přistýlky), s vlastní plně vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí, LCD TV, klimatizací, bezplatnou WIFI sítí a vlastní koupelnou s vanou a wc. Ke každému apartmánu navíc zdarma k dispozici vlastní kolárna.
1231,- za 1 osobu a noc
1231,- za 2 osoby a noc
Penzion David

Rooseweltova 10/460, Třešť
(18,1 km od centra Nová Říše)
Naši vizí je nabízet cenově přijatelné ubytování v moderně vybavených apartmánech historického domu, který se nachází v bývalé židovské čtvrti města Třeště, 20 km od dálnice Praha-Brno a jen 12 km od historické Telče. V samém sousedství penzionu je rodný dům A.Schumpetera (dnešní muzeum Vysočiny s infocentrem), ca 50 m je zachovalá původní synagoga (dnešní muzeum Franze Kafky) a ca100 m je kostel Svaté Kateřiny Sienské, původně založený jako německý luteránský chrám.
1283,- za 1 osobu a noc
1283,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Vysočina (7) Telč (2) Jižní Čechy (1) Telč (4) Třešť (2) Dačice (2) Bezděkov (1) Knínice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací