Ubytování Nová Říše a okolí

Cena (osoba/noc)

B&B Nika

Náměstí Zachariáše z Hradce 45, Telč
(9,3 km od centra Nová Říše)
Vítejte v Telči ...historickém městečku na pomezí Čech a Moravy v srdci Českomoravské vrchoviny, které leží v polovině staré obchodní cesty z Prahy do Vídně. Městu dominuje renesanční zámek a přilehlé náměstí, na němž se nacházejí i domy z jiných stavebních slohů. Okolí města tvoří téměř nedotčená příroda s krásnými lesy a rybníky. To vše dělá z Telče nejen historicky významnou památku, ale i místo příjemné k odpočinku. Pro svou architektonickou jedinečnost bylo město Telč zařazeno na seznam chráněných památek UNESCO.
1081,- za 1 osobu a noc
 

Apartmány Duo

třída 9. května 555, Dačice
(11,1 km od centra Nová Říše)
Apartmány Duo nabízí moderní ubytování v Dačicích poblíž centra . Naše služby ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také rodiny s dětmi, cykloturisté a turisté ubytovaní na více nocí s cílem poznání atraktivního regionu. Klientům je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování v Dačicích je poskytováno ve dvou moderních, příjemně zařízených apartmánech (2 x 2lůžka s možností 2 x 2přistýlky), s vlastní plně vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí, LCD TV, klimatizací, bezplatnou WIFI sítí a vlastní koupelnou s vanou a wc. Ke každému apartmánu navíc zdarma k dispozici vlastní kolárna.
1297,- za 1 osobu a noc
1297,- za 2 osoby a noc

Penzion David

Rooseweltova 10/460, Třešť
(18,1 km od centra Nová Říše)
Naši vizí je nabízet cenově přijatelné ubytování v moderně vybavených apartmánech historického domu, který se nachází v bývalé židovské čtvrti města Třeště, 20 km od dálnice Praha-Brno a jen 12 km od historické Telče. V samém sousedství penzionu je rodný dům A.Schumpetera (dnešní muzeum Vysočiny s infocentrem), ca 50 m je zachovalá původní synagoga (dnešní muzeum Franze Kafky) a ca100 m je kostel Svaté Kateřiny Sienské, původně založený jako německý luteránský chrám.
1135,- za 1 osobu a noc
1135,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Vysočina (4) Telč (2) Jižní Čechy (1) Telč (3) Třešť (2) Dačice (2)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací