Ubytování Uherské Hradiště a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Víno Hruška Blatnička

Blatnička 143, Blatnička
(14,1 km od centra Uherské Hradiště)
V obci Blatnička se nachází vinný sklípek VÍNO HRUŠKA – možnost posezení ve sklípku (kapacita 25-30 osob) anebo v příjemném prostředí malebné vinárny (max. 50 osob). Vhodné pro firemní večírky, školení, rodinné oslavy a posezení s přáteli. Dle Vašeho přání je možné zajistit degustaci, cimbálovou muziku, večeři, raut a mnoho dalšího. Nabízíme také návštěvu vinic s vyhlídkovou terasou, ze které je nádherný výhled na naše vinohrady a okolní krajinu. Můžete zde nově vyzkoušet lukostřelbu přímo mezi vinohrady. Možnost zapůjčení holí pro Nordic Walking a 8 koloběžek. Připravujeme pro Vás také tenisový kurt a malé relaxační centrum.
1691,- za 1 osobu a noc
 Penzion Víno Hruška

Národních Mučedníků 949, Veselí nad Moravou
(14,8 km od centra Uherské Hradiště)
Vinotéka s penzionem se nachází v centru města, 50 metrů od vlakového a autobusového nádraží. K Baťovu kanálu dojdete pěšky za 10 minut. Ve Veselí nad Moravou najdete i venkovní koupaliště a tenisové kurty. Okolí je vhodné pro cykloturistiku. Golfové hřiště v Ostrožské Nové Vsi se nachází 10 km od penzionu a aquapark v Uherském Hradišti je vzdálen 15 km.
1595,- za 1 osobu a noc
 Penzion Morava

Moravní 958, Otrokovice
(17,1 km od centra Uherské Hradiště)
Penzion MORAVA se nachází v centru města Znojma. Jedná se o menší historicky laděné město obklopené nádhernou přírodou zejména v podobě území chráněné krajinné oblasti ‘Gránice’. Velmi vhodné pro relaxační cyklostiku, cykloturistiku, nebo také vinařskou cykloturistiku. Protože město je význačné především také na hojnost, rozmanitost a kvalitu vinic, potažmo vína. Naleznete zde nespočet vinařů nabízejícich nejrozmanitějších přívlastků vín. Penzion nabízí především celoroční ubytování a vyzdvihuje se nad ostatní zařízení tohoto typu především nízkou cenou!
1244,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 21 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací