Ubytování Teplice a okolí

Cena (osoba/noc)Villa Rosa Residence

Ruska 128/152 Dubi U Teplic, Teplice
Set in a romantic, fully renovated 19th century Villa in the Czech mountain spa & ski resort area 5 km from Teplice and 7 km from Altenberg. Villa Rosa Residence offers stylish and fully-equipped apartments with a tasteful combination of exotic hardwood & antique furniture. Ideally suited as a base to explore the whole region, surrounding areas of Altenberg & Teplice, as well as nearby beautiful Dresden & Prague. The Villa has all facilities and more to make your stay a relaxing, comfortable and enjoyable, so you ''Feel at Home When You're Away''. Book early and make sure you don't miss our great prices for winter 2017
2810,- za 1 osobu a noc
2810,- za 2 osoby a noc

Hotel & Restaurant Pod Kaštany

Revoluční 133, Krupka
(5,5 km od centra Teplice)
U nás naleznete nejen příjemné ubytování v luxusních pokojích, ale také výborné jídlo a pití. Gurmány, co si potrpí na dobré pivo, určitě neurazíme tankovým pivem Pilsner Urquell. Hotel a restaurace jsou nekuřácké prostory. Milovníci tabáku si mohou zakouřit na terase. Snažíme se myslet na všechny, a tak jsme jako jediní v Krupce vybudovali bezbarierové přístupy včetně sociálních zařízení. K hotelu patří privátní parkoviště, neustále sledované kamerovým systémem, který zajištuje bezpečí vašich aut. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu v téměř celém objektu.
2203,- za 1 osobu a noc
 Pension U Krbu

Mikulov 55, Mikulov v Krušných Horách
(9,6 km od centra Teplice)
Pension se nachází v krásné a turisty vyhledávané lokalitě Krušných hor. Pension prošel nedávno rekonstrukcí. Poloha a dispozice pensionu zajišťují klidné a pohodlné ubytování hostů. Okna a terasy poskytují příjemné výhledy na okolní zeleň. Dobrá dopravní dostupnost, přírodní prostředí, odbornost zaměstnanců a starostlivá péče o hosty tvoří z pensionu velmi vhodné místo pro Vaši rekreaci.
2920,- za 1 osobu a noc
 Hotel Pomezí

Cínovec 221, Cínovec
(10,2 km od centra Teplice)
Horský hotel Pomezí z roku 1930 se nachází ve městě Cínovec v Krušných horách v nadmořské výšce 865 m, pouhý 1 km od německých hranic. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km a do zajímavého německého městečka Altenberg cca 5 minut jízdy autem. V roce 2016 proběhla modernizace interiéru do horského stylu a nabízí návštěvníkům komfort a útulné prostředí. Je přímo na trase Krušnohorské magistrály a je tak skvělým výchozím místem k Vašim výletům. Okolí nabízí plno cyklistických, běžkařských a turistických tras. V blízkosti hotelu je také přírodní koupaliště, termální lázně, letní bobová dráha, sjezdovka a další zajímavosti. V prostorách hotelu se dále nachází úschovna kol a lyží a doporučujeme naší finskou saunu.
2162,- za 1 osobu a noc
2162,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 28 hotelů
  • Informace

    Teplice, město ležící mezi Krušnými horami a Českým středohořím, je známé pro své lázně a fotbalový klub FK Teplice. Dominantou města je Dobravská hora, nalézt zde však můžete také řadu architektonických památek.

    Pokud hledáte vhodné místo na dovolenou v Čechách, Teplice a okolí jsou to pravé pro Vás. Město nabízí mimo své termální prameny, kde si můžete odpočinout a načerpat nové síly, také mnoho kulturních památek. Příkladem může být Kostel sv. Jana Křtitele či Hrad na Doubravské hoře, unikátní je také Morový sloup Nejsvětější trojice od známého českého sochaře Matyáše Bernarda Brauna či šestiboká Jubilejní kašna v parku u divadla.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací