Ubytování Teplice a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension U Krbu

Mikulov 55, Mikulov v Krušných Horách
(9,6 km od centra Teplice)
Pension se nachází v krásné a turisty vyhledávané lokalitě Krušných hor. Pension prošel nedávno rekonstrukcí. Poloha a dispozice pensionu zajišťují klidné a pohodlné ubytování hostů. Okna a terasy poskytují příjemné výhledy na okolní zeleň. Dobrá dopravní dostupnost, přírodní prostředí, odbornost zaměstnanců a starostlivá péče o hosty tvoří z pensionu velmi vhodné místo pro Vaši rekreaci.
782,- za 1 osobu a noc
1284,- za 2 osoby a nocHotel Pomezí

Cínovec 221, Cínovec
(10,2 km od centra Teplice)
Horský hotel Pomezí z roku 1930 se nachází ve městě Cínovec v Krušných horách v nadmořské výšce 865 m, pouhý 1 km od německých hranic. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km a do zajímavého německého městečka Altenberg cca 5 minut jízdy autem. V roce 2016 proběhla modernizace interiéru do horského stylu a nabízí návštěvníkům komfort a útulné prostředí. Je přímo na trase Krušnohorské magistrály a je tak skvělým výchozím místem k Vašim výletům. Okolí nabízí plno cyklistických, běžkařských a turistických tras. V blízkosti hotelu je také přírodní koupaliště, termální lázně, letní bobová dráha, sjezdovka a další zajímavosti. V prostorách hotelu se dále nachází úschovna kol a lyží a doporučujeme naší finskou saunu.
2190,- za 1 osobu a noc
2190,- za 2 osoby a noc


Pension GREENSTAR

Jateční 441/37, Ústí nad Labem
(12,5 km od centra Teplice)
Ubytování v srdci Ústí nad Labem. Vítáme Vás v našem pensionu, který se nachází 1 km od centra Ústí nad Labem. Abychom uspokojili co nejvíce hostů, kteří k nám zavítají, jsou naše služby velice kvalitní a personál, který se o Vás bude starat, se bude snažit Vám ve všem vyhovět a vyjít vstříct. Doufáme, že i Vy nás navštívíte a využijete příjemné ubytování v našem pensionu.
750,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a noc

Informace

Teplice, město ležící mezi Krušnými horami a Českým středohořím, je známé pro své lázně a fotbalový klub FK Teplice. Dominantou města je Dobravská hora, nalézt zde však můžete také řadu architektonických památek.

Pokud hledáte vhodné místo na dovolenou v Čechách, Teplice a okolí jsou to pravé pro Vás. Město nabízí mimo své termální prameny, kde si můžete odpočinout a načerpat nové síly, také mnoho kulturních památek. Příkladem může být Kostel sv. Jana Křtitele či Hrad na Doubravské hoře, unikátní je také Morový sloup Nejsvětější trojice od známého českého sochaře Matyáše Bernarda Brauna či šestiboká Jubilejní kašna v parku u divadla.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací