Ubytování Svitavy a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion No.10

T.G.Masaryka 66/10, Svitavy
Přijeďte prožít pohodu s nádechem Itálie do našeho penzionu s pizzerií. Hledáte-li komfortní příjemné ubytování ve Svitavách, náš penzionek ve funkcionalistickém stylu je vám plně k dispozici s nabídkou nadstandardního ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech s možností přistýlky. Pro hosty apartmánů je k dispozici venkovní terasa. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, LCD televizorem a satelitem. Volná internetová síť Wi-fi je samozřejmostí.
1000,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc

Hájenka Kozlov

Strakov 101, Litomyšl
(13,6 km od centra Svitavy)
Vzhledem ke svému umístění uprostřed nádherné přírody je objekt naprosto ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit. V bezprostředním okolí hájovny jsou upravovány běžkařské tratě. - v 5 km vzdálené České Třebové je lyžařský areál, krytý plavecký bazén a lanové centrum - 10 km vzdálená Litomyšl nabízí celý koktejl sportovních a kulturních aktivit.
1702,- za 1 osobu a noc
1702,- za 2 osoby a noc
Evropské školicí centrum

Jiráskova 133, Litomyšl
(17,2 km od centra Svitavy)
Přijeďte strávit jednu i více nocí ve zrekonstruovaném Zámeckém pivovaru. Celé ubytování je nekuřácké. Můžete využít hostelové podkrovní dřevěné pokojíky (1-4 lůžka). Pro ty, kteří mají rádi větší komfort a soukromí, máme hotelové pokoje mezonetové nebo s výhledem přímo do zámeckých arkád (1-3 lůžkové). V našem hotelu bereme ohled na alergické klienty a z toho důvodu neubytováváme hosty s jejich domácími mazlíčky. Pro hosty je k dispozici sauna a malé fitness. Jako doplňkovou službu nabízíme v případě potřeby praní prádla.
838,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 18 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací