Ubytování Strakonice a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion U Sv.Jana

Kraselov 62, Kraselov
(8,7 km od centra Strakonice)
Rodinný Penzion u Sv.Jana se nachází v objektu Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov v oblasti zvané Šumavské Podlesí. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt původní tvrze. K vybavení pokoje patří příslušenství, lednička a televize. Zároveň je v přízemí penzionu k dispozici společná plně vybavená kuchyň a jídelna. V letních dnech jistě uvítáte možnost koupání se nebo rybaření v našem rybníku, opékání buřtů (opékací tyče je možné si u nás zapůjčit) či grilování buď na ohništi nebo ve venkovním krbu u pergoly v zahradě, hned vedle dětského pískoviště a trampolíny. Pro děti máme k zapůjčení povlečenou dětskou postýlku, židličku, noční lampičku, záslepky do el. zásuvek, nočník, redukci na WC, přebalovací pult nebo hračky, pro větší potomky nebo rodiče i velké množství společenských her nebo míč, který jistě najde využití na našem fotbalovém „plácku“ v sousedství dvora. Nejen při nepřízni počasí můžete využít zastřešený ping-pongový stůl. Vášniví houbaři si zde přijdou na své, a proto jim p
6701,- za 1 osobu a noc
6701,- za 2 osoby a nocPension Lažany

Na sázkách 11, Lažany
(11,4 km od centra Strakonice)
Pension Lažany - malý rodinný pension se nachází v malebném prostředí předhůří Šumavy mezi Strakonicemi a Blatnou. Dokončen byl roku 2011 a byl vybudován z bývalé stodoly a chlévů,což se projevuje zejména v interiéru stavby,ale také v jeho vlastnostech, jako je velmi příjemné prostředí pro spánek díky kamenné stavbě kombinované se dřevem. Zdejší příroda plná rybníků vytváří ideální podmínky pro pobyt v přírodě, turistiku, cyklistiku, rybaření, houbaření, v zimě bruslení na rybnících a běžky, ale také díky bazénu,vířivce a sauně v pensionu k odpočinkovému relaxu. K dispozici je také krb s kamennou deskou a venkovním posezením. Wifi, TVsat, biliárd, poker a šipky Vás pobaví při večírcích nebo ve špatném počasí.V neposlední řadě je k dispozici profesionální výčepní zařízení,kde si můžete sami čepovat svůj oblíbený mok.
811,- za 1 osobu a noc
 Hotel Beránek

Náměstí Míru 100, Blatná
(18,4 km od centra Strakonice)
Věříme, že pobyt v našem hotelu bude pro vás příjemným zážitkem. Nezáleží na tom, zda zůstanete na jednu noc nebo na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojeni. Hotel disponuje kapacitou 34 lůžek ve 12 pokojích. Každý pokoj je vybaven kompletním sociálním zázemím, TV a Wi-Fi připojením. Z každého pokoje si můžete objednat veškeré služby vnitřním tel. spojením na bar restaurace. Dvoulůžkové pokoje jsou uspořádány jako twin nebo double a je možné je využít i jako jednolůžkové.
865,- za 1 osobu a noc
865,- za 2 osoby a noc • 1 - 15 z 16 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (6) Plzeňsko a Český les (2) Šumava (2) Písek (8) Blatná (2) Drhovle (1) Sedlice (1) Putím (1) Lažany (1)

  Informace

  Okresní město Strakonice se nachází v Jihočeském kraji na soutoku dvou řek. Počet obyvatel se pohybuje kolem 23 tisíc a tradici tu má textilní průmysl a pivovarnictví.

  Ve Strakonicích se každý rok pořádá Národní dudácký festival, který se poprvé konal už roku 1967. Dále v tomto městě najdete i mnoho památek z různých historických období. Ať už se do Strakonic vydáte na týdenní dovolenou, nebo jen na jednodenní výlet, určitě si prohlídněte Strakonický hrad ze 13. století, Barokní mariánský sloup, poutní kostel a židovský hřbitov. Nebaví-li Vás památky, vydejte se do blízkého okolí města a užívejte si nádhernou jihočeskou přírodu.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací