Ubytování Prostějov a okolí

Cena (osoba/noc)
La Ferme de Sissi

Zákostelí 139/7, Smržice
(3,5 km od centra Prostějov)
We accomodate you in our cottage (old stone farm of 1850) entirely renovated and situated in a small village : SMRZICE ("Smer-zi-Tse") located in the East of the Czech Republic, in Central Moravia. We kept the traditional decorations from the past. You will be accomodated in a family atmosphere. We speak english and german. You and your children will benefit of 2500 m2 of garden and orchard, entirely enclosed. Moreover your pet will be very well accomodated and will be able to also benefit of the garden. Our cottage is on a very beautiful place of the village : 4 km in the North of Prostejov and 18 km in the South of Olomouc. For your comfort we have three appartments independent of the house.
1538,- za 1 osobu a noc
1538,- za 2 osoby a noc


MiniPenzion Na Vyhlídce

Hněvotín 429, Olomouc
(13,2 km od centra Prostějov)
VÍTEJTE ! Příroda TICHO a Klidné spaní Čerstvý vzduch Romantika Sportovní vyžití TAXI pro 4 osoby z Olomouce na MiniPenzion za 79,- Kč +420 800 10 10 10 (odkudkoliv z Olomouce k nám a obráceně za 4 osoby, tj. 20,- Kč za osobu) Ležíme 3 min. od Tesca, Mc Donald´s, KFC, Aquaparku a 7 min. od centra Olomouce a 11 min. od Resort Hodolany. HISTORIE: Ležíme v místě, zvaném jako Prachárna č.2, za dob Marie Terezie sloužící jako uložiště střelného prachu pro Fort XIII. INTERNET: WIFI Free. ZAHRADA: Možnost stanování, kempování, grilování, využití ohniště pro táborák. Dále sportovní vyžití. PARKOVÁNÍ: Zdarma v hlídaném areálu. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
500,- za 1 osobu a noc
800,- za 2 osoby a noc


Studia Letců 2A

2A Letců, Olomouc
(15,8 km od centra Prostějov)
Naše nově zrekonstruovaná studia jsou situovaná v klidné části Olomouce, čtyři minuty chůze od Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého a tramvajové zastávky. Do centra města je to pět zastávek MHD. Tramvaje č. 2 a 7 jedou přímo na hlavní vlakové nádraží, kde se můžete napojit na další linky městské i meziměstské dopravy včetně spojů vlaků Pendolino, RegioJet a LEO Express. Výpadovka na Hradec Králové je dvě minuty jízdy autem. Na Brno pak dvě až pět minut dle zvolené trasy. Studia jsou vybavena klimatizací, kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí, kávovarem zn. Nespresso, ledničkou. Samozřejmostí je bezdrátová Wi-Fi a parkování před domem. Všechny pokoje provozujeme nekuřácké. V přízemí domu se nachází zavedená restaurace U Rytíře.
990,- za 1 osobu a noc
1180,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací