Ubytování Plzeň a okolí

Cena (osoba/noc)Congress Center PARKHOTEL Plzeň

U Borského parku 31, Plzeň
Hotel Congress Center PARKHOTEL Plzeň**** nabízí příjemné ubytování s komplexními službami. Vhodné pro pořádání větších akcí. Hotel nabízí Wi-fi připojení, snídaně, fitness, garážované parkování a v letních měsících bazén zdarma v ceně ubytování.
Ubytování s venkovním bazénem
Poslední rezervace před 2 hodinami.
2174,- za 1 osobu a noc
2634,- za 2 osoby a noc
angelo by Vienna House Pilsen

U Prazdroje 6, Plzeň
Z hotelu angelo Pilsen by Vienna House lze do historického centra Plzně lehce dojít pěšky. Světově známý pivovar Pilsner Urquell se nachází přímo naproti a můžete si udělat procházku historickým centrem. Design, výrazné barvy a příjemné pokoje společně s prostory pro konání akcí a wellness zařízení propůjčují hotelu přívětivou atmosféru.
3877,- za 1 osobu a noc
4264,- za 2 osoby a noc
Pension u Vlčků

Úlice - Hracholusky 29, Hracholusky
(16,2 km od centra Plzeň)
Penzion u Vlčků je nově zrekonstruovaný rodinný penzion, který se nachází v centru Chebu, pouhých pár kroků od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad s množstvím krásných historických památek a pestrým kulturním a společenským vyžitím. Penzion nabízí ubytování v komfortně vybavených a moderně zařízených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.Parkování je zdarma zajištěno na parkovišti přímo před objektem.
517,- za 1 osobu a noc
1034,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (15) Hracholusky (1)

Informace

Statutární město Plzeň se nachází na západě Čech a je zároveň hlavním městem Plzeňského kraje. Tato metropole je čtvrtým největším městem v České republice a leží na soutoku čtyř řek.

Plzeň je známá především díky pivovarům Prazdroj a Gambrinus, daří se zde však také dopravnímu průmyslu a studentům, navštěvujícím Západočeskou univerzitu. Dominantou městského centra je katedrála sv. Bartoloměje ze 13. století, důležitým místem je také věznice v Borech, kde si za období komunismu odpykával svůj trest například i Václav Havel či Heliodor Píka. V dnešní době se o věznici hlavně mluví v souvislosti se známým vězněm Jiřím Kajínkem. V okolí města naleznete nádhernou přírodu a spoustu malých vesnic, jako jsou například Losiny.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací