Ubytování Ostrava - Moravská Ostrava a okolí

Cena (osoba/noc)
Harmony Club Hotel - Ostrava

28. října 170, Ostrava-Mariánské Hory
(1,6 km od centra Moravská Ostrava, Ostrava…)
Harmony Club Hotel *** Ostrava, kvalitní a cenově dostupné ubytování v Ostravě Harmony Club Hotel Ostrava je nově zrekonstruovaný typický městský hotel s velmi výhodnou polohou nedaleko centra města Ostrava. Tvoří výškovou dominantu městské části Ostrava – Mariánské Hory a leží v těsné blízkosti hlavní komunikace spojující centrum Ostravy s mezinárodní silnicí. Velkou předností hotelu je snadná dostupnost autem i veřejnými dopravními prostředky.
Doporučujeme
1290,- za 1 osobu a noc
 

Hotel Veronika

Mírové náměstí 3d/519, Ostrava - Vítkovice
(2,5 km od centra Moravská Ostrava, Ostrava…)
Cca 2 km od centra Ostravy v městské části Vítkovice najdete Hotel Veronika. Hotel nabízí prostorné pokoje se sociálním zařízením na pokoji. Parkoviště, wi-fi připojení na všech pokojích. Snídani je možné zakoupit na recepci hotelu za 100 Kč.
Přátelská cena
740,- za 1 osobu a noc
940,- za 2 osoby a noc
Pension sv. Florian

Generála Svobody 2, Hlučín
(9,6 km od centra Moravská Ostrava, Ostrava…)
Výlet nebo služební cesta na severní Moravu? Hotel nebo pension v Ostravě? Jedna noc? Týden? Odpočiňte si v Pensionu Svatý Florian v centru Hlučína. Nabízíme ubytování v klidném prostředí malého města, stylovou restauraci s barem, připojení k Internetu a parkoviště zdarma. To vše nedaleko Ostravy – jen 12 km od severomoravské metropole.
1034,- za 1 osobu a noc
1370,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 30 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací