Ubytování Olomouc a okolí

Cena (osoba/noc)
MiniPenzion Na Vyhlídce

Hněvotín 429, Olomouc
VÍTEJTE ! Příroda TICHO a Klidné spaní Čerstvý vzduch Romantika Sportovní vyžití TAXI pro 4 osoby z Olomouce na MiniPenzion za 79,- Kč +420 800 10 10 10 (odkudkoliv z Olomouce k nám a obráceně za 4 osoby, tj. 20,- Kč za osobu) Ležíme 3 min. od Tesca, Mc Donald´s, KFC, Aquaparku a 7 min. od centra Olomouce a 11 min. od Resort Hodolany. HISTORIE: Ležíme v místě, zvaném jako Prachárna č.2, za dob Marie Terezie sloužící jako uložiště střelného prachu pro Fort XIII. INTERNET: WIFI Free. ZAHRADA: Možnost stanování, kempování, grilování, využití ohniště pro táborák. Dále sportovní vyžití. PARKOVÁNÍ: Zdarma v hlídaném areálu. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
500,- za 1 osobu a noc
800,- za 2 osoby a noc


Univerzita Palackého v Olomouci

Šmeralova 12, Olomouc
SKM UP nabízí v průběhu celého kalendářního roku ubytování hotelového typu s možností stravování především pro studenty a zaměstnance UP, ale i pro ostatní zájemce. Ubytování pro všechny kategorie (studenti UP, zaměstnanci UP a ostatní zájemci) poskytujeme za velmi příznivé ceny. Skupinám nad 30 osob, držitelům mezinárodních studentských průkazů a dětem do 15 let poskytujeme výrazné slevy. V letních měsících (červenec–září) jsme schopni zajistit i ubytování větších skupin hostů.
811,- za 1 osobu a noc
 Penzion Křelov

Lipové náměstí 19/27, Křelov
(4,6 km od centra Olomouc)
Ať už hledáte dlouhodobé nebo krátkodobé ubytování, věřte, že u nás budete spokojeni. Příjemné a čisté prostředí celé lokality doplní nabídka našich standardně vybavených pokojů. Stejně tak jako hosté oceníte i bezplatný Wi-Fi internet v celém objektu, či možnost parkování přímo před penzionem. V objektu je restaurace s možností povečeřet.
1000,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 23 hotelů
  • Informace

    Olomouc může nabídnout další českou památku UNESCO, a to sloup Nejsvětější Trojice. Dále jako jedno ze dvou měst v České republice má své vlastní arcibiskupství, jehož palác doporučujeme navštívit. Sportovní nadšence můžeme zaujmout slavným fotbalovým klubem Sigma Olomouc, který je domovem jednoho z nejúspěšnějších trenérů kopané, Karla Brücknera.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací