Ubytování Mělník a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Hana

Fügnerova 714/17, Mělník
Penzion Hana je malý rodinný penzion v klidné části Mělníka, krásného středočeského města, které leží na soutoku Labe s Vltavou. Naše rodina provozuje penzion již od roku 2001, postupně jsme původní bytový dům přetvářeli a navyšovali počet pokojů až na současných 11 pokojů. V roce 2014 jsme celou budovu kompletně rekonstruovali, od jara 2015 je pro hosty k dispozici výtah a do konce roku 2016 plánujeme snídaňovou zimní zahradu. V našem penzionu nabízíme vhodné ubytování jak rekreantům, tak firemním zákazníkům. Jste-li na služební cestě, jistě oceníte Wi-Fi připojení po celé budově a možnost parkování osobních vozů ve dvoře penzionu. Můžeme posunout i čas snídaně tak, abyste ráno dorazili včas do práce. Pro rekreanty máme k dispozici garáž na úschovu jízdních kol a letní terasu pro večerní posezení s přáteli. Rodinám s malými dětmi půjčujeme zdarma dětské postýlky a židličky. Veškeré vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké. Nejžádanějším termínem ubytování je zářijové vinobran
1216,- za 1 osobu a noc
 


Sportovní areál Horní Počaply

Horní Počaply 264, Horní Počaply
(9,5 km od centra Mělník)
Náš areál se nachází v Horních Počaplech a nabídne Vám spoustu pohybových a volnočasových aktivit. Máme rozsáhlý areál, který čítá nespočet sportovišť, včetně možnosti ubytování. Mimo rozsháhlých sportovišť nabízíme také možnost ubytování pro skupiny i jednotlivce. V našem areálu se také nachází restaurace, která nabídne široký výběr jídel a nutričních potřeb.
540,- za 1 osobu a noc
 


Rezidence Artemis

Netřeba 12, Úžice
(11,0 km od centra Mělník)
Pension Rezidence Artemis V ubytovací části jsou pro Vás připraveny útulné dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, TV - LCD a přístupem na internet. Hostům slouží též společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.
480,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 17 hotelů
  • Místa v okolí

    Střední Čechy (6) Severozápadní Čechy (4) Roudnice nad Labem (2) Úžice (2) Liběchov (1) Lhota (1) Straškov (1) Klecany (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací