Ubytování Lenora a okolí

Cena (osoba/noc)

CHalupa U Štefků

Pouze poptávka
Stožec 53, Stožec
(7,5 km od centra Lenora)
CHALUPA U ŠTEFKŮ se nachází ve vesnici Stožec, 40 km od Pasova a nabízí bezplatné Wi-Fi a dětské hřiště. Český Krumlov je pouze 36 km od hotelu. Na místě je možné bezplatné parkování. K dispozici je také balkon, posezení a počítač. V některých pokojích se nachází TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a DVD přehrávač. K dispozici je také jídelna a kuchyně vybavená myčkou, troubou, a mikrovlnnou troubou. V kuchyni je toustovač, stejně jako kávovar a varná konvice. K dispozici je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem v každé jednotce. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici. CHALUPA U ŠTEFKŮ má také sluneční terasu. Můžete si zahrát stolní tenis, oblast je také populární pro lyžování. Hosté si mohou vychutnat různé aktivity v okolí, včetně cyklistiky a pěší turistiky. České Budějovice jsou 49 km od Chalupy U ŠTEFKŮ, zatímco Zwiesel je 47 km daleko.
975,- za 1 osobu a noc
1950,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Jižní Čechy (10) Šumava (3) Kvilda (3) Volary (3) Prachatice (3) Stožec (2) Vimperk (1) Kubova Huť (1)

Informace

V údolí Teplé Vltavy na Šumavě, v okrese Prachatice, se nachází obec Lenora. I přesto, že je tato obec poměrně malá, je navštěvována velkým množstvím turistů.

Obec vznikla v 19. století jako sklářská osada a svou sklárnou se proslavila po celém světě. Po sklárně zbyly sice jen ruiny, ale přesto zde na Vás čeká spousta možností, jak si užít skvělý výlet. Vypravte se podívat na Obecní pec na chleba, kde se po celý rok pořádá veřejné pečení chleba nebo navštivte Lenorské rechle, krytý dřevěný most, který vede přes řeku Vltavu.

Úžasný pohled se Vám naskytne v šumavském pralese Boubín, kde můžete obdivovat až 400 let staré stromy nebo pozorovat ptáky, netopýry, drobné živočichy a dravce. Pokud milujete sport, můžete využít cyklystickou stezku a projet se na kole nebo nasednout do raftu a okusit, jaké to je sjíždět Vltavu.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací