Ubytování Česká Lípa a okolí

Cena (osoba/noc)Bed and Breakfast Tvrz

Velká Bukovina 146, Velká Bukovina
(11,3 km od centra Česká Lípa)
Na okraji vesnice v kopcovitém a lesnatém terénu se nachází mohutný objekt s neobvyklou kaplí s unikátní historickou klenbou. Tento objekt je postaven na základech bývalé středověké pevnosti a je obklopen velkou zahradou.Na této zahradě o rozloze téměř 3.000 m2 najdete po celý den slunné místo nebo stinný kout. Útočiště před sluncem můžete také po celý den najít za silnými zdmi Tvrze. V objektu Tvrze jsou k dispozici čtyři ložnice z nichž každá má vlastní sociální zařízení , WC, sprchový kout, WiFi, televize. Kaple slouží jako společenská místnost a jídelna. Klidný a příjemný pobyt vám poskytne neopakovatelná atmosféra domu i zahrady. Ráno se podává vydatná snídaně. Při večerním posezení v zahradě je možné připravit oheň, při posezení uvnitř objektu je možné podávat kávu, čaj nebo jiné nápoje.
1081,- za 1 osobu a noc
1081,- za 2 osoby a nocHotel Berg

Lázeňský Vrch 82, Staré Splavy
(12,1 km od centra Česká Lípa)
Romantický hotel na břehu Máchova jezera. Lokalita je oblíbena pro pořádání rodinných i firemních pobytů. V okolí je nespočet restaurací, cukráren, kaváren ale také diskoték. Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit, jachting, windsurfing, projížďky parníkem a půjčovny lodí a šlapadel. Jsou zde písečné pláže, minigolf, tenisové kurty, půjčovny kol, ale také další možnosti, jak trávit dovolenou s rodinou či přáteli.
2352,- za 1 osobu a noc
2352,- za 2 osoby a nocVila Terezie

Jarmilina stezka 232, Staré Splavy
(12,3 km od centra Česká Lípa)
Vítejte na stránkách ubytovacího zařízení Vila Terezie ve Starých Splavech u Máchova jezera. Přejeme Vám příjemně strávené chvilky na našich stránkách a pokud se rozhodnete k nám přijet, uděláme pro Vás maximum, abyste u nás byli spokojení. Nabízíme Vám ubytování v nadstandardně vybavených pokojích. K dispozici je Vám také plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost a v letních měsících venkovní bazén, posezení a gril.
1108,- za 1 osobu a noc
1108,- za 2 osoby a noc
Resort Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí
(18,2 km od centra Česká Lípa)
Zalíbí-li se Vám na MALEVILU natolik, že budete chtít pobýt, není problém. Nabízíme Vám ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech, ve dvou malevilských penzionech nebo ve čtyřech plně vybavených lužických chalupách, které jsou v blízkosti MALEVILU. Záleží jen na Vás, co si vyberete, protože každé z těchto míst má své kouzlo: V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem, penziony Hrad a Pražačka jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině a chalupy jsou ideální na delší pobyty s rodinou nebo skupinou přátel. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků – přijeďte s nimi, nenechávejte je doma. Děti si můžou hrát v dětském koutku, na dětském hřišti, můžou se koupat v bazénu, krmit zvířátka v naší ZOO nebo skákat na trampolínách.
1216,- za 1 osobu a noc
1216,- za 2 osoby a noc


Apartmany Chribska

Horni Chribska 1, Chřibská
(19,9 km od centra Česká Lípa)
Apartmány Chřibská jak napsali naši klienti jsou na kouzelném místě hned na okraji lesa, s krásným výhledem a možností procházky hned od domu . Snídaně jsou za příplatek avšak stojí za to, donesou vám ji do postele nebo na zahradu stačí se domluvit. V noci hvězdy svítí tak jasně, že je těžké rozeznat souhvězdí.Je to ideální místo pro romantickou dovolenou, prodloužený víkend nebo jen tak. Obec Chřibská / více o obci viz video "Dva v jednom městě" /se nachází na samé hranici Lužických hor a Českosaského Švýcarska. Přijeďte relaxovat, odpočívat a nabrat síly do prostředí nedotčené přírody. V malebné krajině lesů, luk, soutěsek, rybníků, rozhleden, skalních měst a stolových hor na vás čekají prožitky v nezapomenutelné přírodní scenérii. Lyžování, výlety, cyklistika, houbaření, plavání, tenis a mnoho dalších aktivit v takto malebném prostředí vás přilákají znovu zpět. Nebo jen užívat pobyt na veliké krásné zahradě pod horou se smíšeným lesem. Stůl na ping-pong, 4 m tramp
1729,- za 1 osobu a noc
1729,- za 2 osoby a nocApartmány Rosalka

Stará Oleška 35, Stará Oleška
(19,9 km od centra Česká Lípa)
Penzion Rosalka se nachází uprostřed velmi atraktivního regionu v severních Čechách na rozhraní tří chráněných krajinných oblastí: CHKO Labské pískovce, CHKO České středohoří a CHKO Lužické hory. Je proto ideálním východiskem pro krásné výlety za přírodními zajímavostmi, kulturními památkami i sportovními zážitky. U nás si můžete naplánovat skvělou dovolenou, přičemž nudit se nebudete ani jediný den. Přesto nestihnete vidět všechno, co náš kraj nabízí.
1837,- za 1 osobu a noc
1837,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací