Ubytování Malé Chrášťany a okolí

Cena (osoba/noc)
Hotel Lux

Jiráskovo nábřeží 19, České Budějovice
(13,8 km od centra Malé Chrášťany, Sedlec)
Vítejte v naší rodinné prvorepublikové vile (L.P.1933),která se nachází v klidném prostředí na nábřeží řeky Vltavy, 5 min chůze od historického jádra města. Hotýlek, který jsme zde vybudovali, nabízí velké 2-3 lůžkové komfortní pokoje a apartmá, se snahou o zachování původního interiéru, doplněného o nezbytné moderní prvky.
1324,- za 1 osobu a noc
 


Hotel Atlas

Kostelní 26, České Budějovice
(14,3 km od centra Malé Chrášťany, Sedlec)
Hotel Atlas najdete v centru Českých Budějovic poblíž hlavní komunikace na Prahu a v těsné blízkosti nového obchodního a zábavního centra IGY. Hostům nabízíme 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a 1 apartmá. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, apartmán má navíc kuchyňský kout. Cena za ubytování zahrnuje snídani ve formě bufetu (sýr, salám, šunka, máslo, marmeláda, med,kukuřičné lupínky, mléko, pečivo, čaj, káva, džus). K dispozici je snackbar v recepci. V letním období mohou hosté využít ping pongový stůl nebo jen tak posedět na zahradě.
1189,- za 1 osobu a noc
 Pension Pegast

Pod Stromovkou 203, České Budějovice
(14,4 km od centra Malé Chrášťany, Sedlec)
Ubytování v penzionu blízko Českých Budějovic o celkové kapacitě 9 pokojů, tj 18 lůžek, je možné jak pro jednotlivce, tak pro skupiny návštěvníků. Pokoje penzionu Pegast jsou standardně vybaveny satelitní TV s 12 programy, připojením na internet ZDARMA . Bezplatné parkovací stání naleznete přímo před penzionem v uzavřeném objektu. V penzionu jsou Vám k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje. Penzion disponuje letní zahrádkou a je vybaven dětským letním koutkem.
1162,- za 1 osobu a noc
1162,- za 2 osoby a nocHotel Budweis

Mlýnská 6, České Budějovice
(14,5 km od centra Malé Chrášťany, Sedlec)
HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém centru Českých Budějovic. Kousek od náměstí Přemysla Otakara II. Hostům je k dispozici wi-fi, klimatizace a podzemní parkování. Příjemné chvíle můžete strávit v restauraci, kavárně, salonku nebo v konferenčního prostoru hotelu.
Poslední rezervace před 1 hodinou.
1800,- za 1 osobu a noc
2200,- za 2 osoby a nocPenzion V Centru

Pekárenská 12, České Budějovice
(14,5 km od centra Malé Chrášťany, Sedlec)
Penzion V Centru Vám poskytne příjemné ubytování v centru dění, města České Budějovice. Báječná lokalita, milá recepce, útulné pokoje.TV, WIFI - internet zdarma, vlastní koupelna, mikrovlnka, varná konvice,čajová konvice,lednice,příbory,skleničky,hrnečky,talíře na každém pokoji... to vše je v našem penzionu samozřejmostí.
1216,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 29 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací