Ubytování Luby a okolí

Cena (osoba/noc)
Hrad Vildstejn

Hrad Vildštejn, Skalná
(9,8 km od centra Luby)
Hledáte hotel, penzion či ubytovnu? Nemáme, nenabízíme. Máme pro vás však připravené přenocování v naší nocležně, v domku, který je na nádvoří areálu hradu. Nejbližší sousedé, zvířátka domácí i divoká. Pokoje se samostatným vstupem. Všechny pokoje s toaletou a sprchovým koutem. Pokoje máme dvoulůžkový, třílůžkový, čtyřlůžkový i apartmán. Rádio ani televizi u nás nehledejte, dobře si odpočiňte, snídani dejte, jen v dobrém vzpomínejte.
2104,- za 1 osobu a noc
2104,- za 2 osoby a nocPenzion Restaurace Na Výhledech

Výhledy 80, Hazlov
(11,9 km od centra Luby)
Zcela nově vybudován a inspirován moderním klasickým stylem Alpských horských chat včetně interiérů. Nachází se v krásné přírodní krajině podhůří Bílého Halštrova na samém západu Čech, v malé obci Výhledy sousedící s nedalekým německým Saskem a Bavorskem, od jen pár minut vzdálených hraničních přechodů Selb. Proto je vhodným místem pro turistické výlety, tudíž aktivní i pasivní odpočinek. Nabízíme komfort všech běžných ubytovacích služeb, moderní gastronomii, konání firemních a společenských akcí. I jiné další doplňkové služby.
1078,- za 1 osobu a noc
1078,- za 2 osoby a nocPension Kamenný Dvůr

Nový Drahov 18, Františkovy Lázně
(12,9 km od centra Luby)
Ubytování penzion Kamenný Dvůr Františkovy Lázně: Penzion Kamenný Dvůr se nachází v lázeňském a turisticky vyhledávaném městě Františkovy Lázně. Penzion jehož součástí je také stylová restaurace, nabízí komplexní služby na hotelové úrovni. Pokoje moderního penzionu Kamenný Dvůr jsou všechny zařízeny v retro stylu. Součástí každého z nich je stylový nábytek, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky, barevný LCD televizor se satelitním příjmem, telefon a lednička.
770,- za 1 osobu a noc
1231,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Západočeské lázně (12) Krušné hory (1) Františkovy Lázně (9) Bublava (1) Skalná (1) Hazlov (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací