Ubytování Lipůvka a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Na Kytnerce

Kytnerova 6/1, Brno
(11,0 km od centra Lipůvka)
Penzion Na Kytnerce*** nabízí 5 pokojů včetně apartmánu pro 4 osoby, všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny komfortními matracemim, hotel se nachází 10 minut od centra Brna v klidné části Medlánky, samozřejmostí je pořádání soukromých a firemních akcí, letní zahrádka a parkoviště, velký důraz je kladen i na restauraci a prezentaci nabízených jídel
1038,- za 1 osobu a noc
1332,- za 2 osoby a nocHotel Skalní Mlýn

Skalní Mlýn 96, Blansko
(11,6 km od centra Lipůvka)
Hotel *** Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu. V širším okolí lze navštívit další jeskyně a podniknout mnoho různých volnočasových aktivit v přírodě i přilehlých městech.
1432,- za 1 osobu a noc
1432,- za 2 osoby a noc

AVANTI Hotel

Střední 61, Brno
(14,7 km od centra Lipůvka)
Kousek od centra Brna se nalézá AVANTI Hotel**** se 2 restauracemi: AVANTI a Arkáda, kde vaří tradiční českou kuchyni. Hotel nabízí pohodlné ubytování a umožňuje sportovní vyžití jako je bowling, wellness a nebo zapůjčení koloběžek na recepci. Parkoviště, wi-fi a snídaně v ceně ubytování.
Doporučujeme
1979,- za 1 osobu a noc
2172,- za 2 osoby a noc


Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(14,8 km od centra Lipůvka)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
614,- za 1 osobu a noc
997,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (14) Brno (5) Střední Morava a Jeseníky (4) Brno (19) Blansko (4) Kotvrdovice (1) Říčany u Brna (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací