Ubytování Lipůvka a okolí

Cena (osoba/noc)


Linden Restaurant and Pension

Mácova 5, Brno
(8,5 km od centra Lipůvka)
PENSION LINDEN disponuje celkem 7x dvoulůžkovými a 2x třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Celková ubytovací kapacita pensionu je tedy 20 lůžek, samozřejmě je možnost i přistýlky. Naše pokoje jsou vybaveny TV, sprchovými kouty a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou koncipovány v moderním stylu a nechybí ani možnost bezdrátového připojení Wi-Fi k internetu přímo na pokoji.
2068,- za 1 osobu a noc
2068,- za 2 osoby a noc


Penzion Na Kytnerce

Kytnerova 6/1, Brno
(11,0 km od centra Lipůvka)
Penzion Na Kytnerce*** nabízí 5 pokojů včetně apartmánu pro 4 osoby, všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny komfortními matracemim, hotel se nachází 10 minut od centra Brna v klidné části Medlánky, samozřejmostí je pořádání soukromých a firemních akcí, letní zahrádka a parkoviště, velký důraz je kladen i na restauraci a prezentaci nabízených jídel
943,- za 1 osobu a noc
1241,- za 2 osoby a nocRestaurant & Design Hotel Noem Arch

Cimburkova 9, Brno
(14,0 km od centra Lipůvka)
Všechny pokoje jsou navrženy do stylu lodních kajut (posádková, důstojnická, kapitánská kajuta). Využít můžete tamní restauraci, Cocktail Bar & Podpalubí s výběrem rozmanitých druhů vín z celého světa, konferenční sály, USSPA Wellness se saunou, vířivkou a masážemi nebo posezení na letní terase.
2950,- za 1 osobu a noc
3500,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 42 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací