Ubytování Kovalovice a okolí

Cena (osoba/noc)Vila Austerlitz

Československé armády 362, Slavkov u Brna
(7,8 km od centra Kovalovice)
Vila Austerlitz je originální svou specifickou rodinnou atmosférou a naprostým soukromím, kvalitou služeb, krásou interiérů i strhujícím zasazením do okolní přírody uspokojí i náročné klienty. Čeká na Vás zde i Zámek Slavkov. Zámek Slavkov je perfektní využití Vašeho volného času. Vila nabízí širokou škálu využití, jako jsou romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní slavnosti, romantické líbánky, relaxační pobyty, tematické výlety.
2162,- za 1 osobu a noc
 

Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(13,6 km od centra Kovalovice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
1000,- za 1 osobu a noc
 

Penzion Derivia

Vranovská 68, Brno
(13,9 km od centra Kovalovice)
Penzion Derivia Brno je malý a příjemný penzion v centru. V rámci lokality Brno centrum, patříme mezi nejlépe situovaná ubytování. V našem penzionu budete přímo uprostřed všeho dění, na dosah všech důležitých institucí i zábavních možností. Zároveň si však můžete klidně odpočinout bez zbytečného hluku a vychutnat pobyt v příjemně zařízených a vybavených pokojích.
1189,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 54 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (27) Brno (17) Střední Morava a Jeseníky (8) Jižní Čechy (1) Brno (43) Blansko (3) Bučovice (2) Vyškov (2) Slavkov u Brna (2) Rousínov (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací