Ubytování Kovalovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(13,6 km od centra Kovalovice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
1000,- za 1 osobu a noc
1564,- za 2 osoby a noc


Bird's Nest

Tišnovská 94, Brno
(14,1 km od centra Kovalovice)
Penzion Bird's Nest je nově zrekonstruovaná vilka v klidné lokalitě Brno-Černá pole. Penzion se nachází 2 kilometry od centrálního Náměstí Svobody a necelých 5 kilometrů od výstaviště BVV. Pro naše hosty se snažíme vytvořit příjemnou domácí atmosféru i díky mobiliáři ve společných prostorách penzionu, který pochází z počátku 20. století
1837,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 36 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (18) Brno (12) Střední Morava a Jeseníky (4) Jižní Čechy (1) Brno (31) Kotvrdovice (1) Rousínov (1) Vyškov (1) Blansko (1) Šlapanice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací