Ubytování Kovalovice a okolí

Cena (osoba/noc)
Vila Austerlitz

Československé armády 362, Slavkov u Brna
(7,8 km od centra Kovalovice)
Vila Austerlitz je originální svou specifickou rodinnou atmosférou a naprostým soukromím, kvalitou služeb, krásou interiérů i strhujícím zasazením do okolní přírody uspokojí i náročné klienty. Čeká na Vás zde i Zámek Slavkov. Zámek Slavkov je perfektní využití Vašeho volného času. Vila nabízí širokou škálu využití, jako jsou romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní slavnosti, romantické líbánky, relaxační pobyty, tematické výlety.
2455,- za 1 osobu a noc
2455,- za 2 osoby a noc
Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(13,6 km od centra Kovalovice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
620,- za 1 osobu a noc
1008,- za 2 osoby a noc

Bird's Nest

Tišnovská 94, Brno
(14,1 km od centra Kovalovice)
Penzion Bird's Nest je nově zrekonstruovaná vilka v klidné lokalitě Brno-Černá pole. Penzion se nachází 2 kilometry od centrálního Náměstí Svobody a necelých 5 kilometrů od výstaviště BVV. Pro naše hosty se snažíme vytvořit příjemnou domácí atmosféru i díky mobiliáři ve společných prostorách penzionu, který pochází z počátku 20. století
1443,- za 1 osobu a noc
1887,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 33 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (19) Brno (9) Střední Morava a Jeseníky (4) Brno (24) Blansko (2) Bučovice (1) Brno - Kohoutovice (1) Kotvrdovice (1) Rousínov (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací