Ubytování Kladenské Rovné a okolí

Cena (osoba/noc)
Ubytování Zámecké Schody

Zámecké Schody 10, Český Krumlov
(7,2 km od centra Kladenské Rovné, Kájov)
Ubytování Zámecké Schody naleznete v těsné blízkosti zámku přímo v centru města Český Krumlov a jen 100 m od koupaliště. Komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV + sat a minibarem. Zdarma Wi-Fi připojení i váš psí doprovod. Možnost hlídaného parkování.
1250,- za 1 osobu a noc
1250,- za 2 osoby a nocDům U Tří Havranů

Latrán 46, Český Krumlov
(7,2 km od centra Kladenské Rovné, Kájov)
Penzion U Tří Havranů se nachází přímo v historickém centru města Českého Krumlova v blízkosti vstupu do areálu Státního hradu a zámku Český Krumlov u Červené brány. V ceně ubytován je Wi-Fi připojení a snídaně zdarma. Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování a je hrazený na místě.
1390,- za 1 osobu a noc
1790,- za 2 osoby a nocPension Závodský

Českobratrská 57, Český Krumlov
(7,3 km od centra Kladenské Rovné, Kájov)
Pension Závodský se nachází v klidné části Českého Krumlova, cca 7 minut chůze od historického centra a vlakového nádraží. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. K dispozici je bezplatné parkování před domem, možno pronajmout garáž. Wi-Fi, snídaně a zvířecí společníci zdarma.
490,- za 1 osobu a noc
990,- za 2 osoby a noc


Penzion U Kominíka

Zámek 57, Český Krumlov
(7,3 km od centra Kladenské Rovné, Kájov)
Penzion U Kominíka se nachází v historickém centru Českého Krumlova při hlavním vstupu do areálu zámku. Dům je pozdně gotického původu, což dokládají zachované sklepy s přetínanými portálky. Penzion je vhodný pro romantický pobyt v srdci Českého Krumlova.Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování a je hrazený na místě
1690,- za 1 osobu a noc
1690,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 39 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Čechy (26) Šumava (6) Lipno (2) Český Krumlov (20) Horní Planá (8) Frymburk (4) Přední Výtoň (1) Křemže (1) Rožmberk nad Vltavou (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací