Ubytování Kašava a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Na Skole

Podkopná Lhota 92, Podkopná Lhota
(3,5 km od centra Kašava)
Přijďte nás navštívit do Penzionu na škole a naší restaurace. Čeká tu na Vás tak trochu jiné prostředí než jste zvyklí. Věříme, že Vás naše nápady zaujmou, že si u nás odpočinete a budete se k nám rádi vracet. Podkopná Lhota se nachází v překrásné přírodě na úpatí Hostýnských vrchů v Beskydech. Je obklopena lesy a loukami, v blízkosti se nachází množství turistických tras a chráněné přírodní památky.
Poslední rezervace před 1 dnem.
390,- za 1 osobu a noc
780,- za 2 osoby a nocŠtípský Šenk

Mariánské náměstí 48, Zlín
(6,3 km od centra Kašava)
Penzion Štípský šenk se nachází v klidné lokalitě a svou polohou je ideální pro cykloturisty, sportovní rodiny, party přátel i pro ty, kteří vyhledávají klid a pohodu. V penzionu Štípský šenk jsou pro Vás připraveny čtyři dvoulůžkové pokoje, které Vám poskytnou příjemné a pohodlné ubytování za příznivou cenu. V případě potřeby lze kapacitu pokoje rozšířit ještě o přistýlku. Samozřejmostí je sociální zařízení na všech pokojích. Je možnost objednat snídaní (60 Kč / osoba) a umožňujeme i pobyt s domácím zvířetem (100 Kč / den). Parkování je pro Vás vyhrazeno přímo u penzionu.
Poslední rezervace před 3 dny.
954,- za 1 osobu a noc
954,- za 2 osoby a noc


Penzion Millenium

Čepkovská 774, Zlín
(11,5 km od centra Kašava)
Penzion Millenium nabízí pro své zákazníky příjemné a moderní ubytování v klidné lokalitě v centru Zlína. K nabídce ubytovacích služeb patří i možnost stravování v naší přilehlé restauraci Králova Vila. V šesti pokojích jsme schopni ubytovat až 10 hostů. Nabízíme možnost školení, seminářů a rodinných oslav do 20 osob. V případě i většího počtu osob je k dispozici vedlejší restaurace Králova Vila. Pro firmy a malé společnosti připravíme řízené degustace vín. Součástí penzionu je vinotéka kde nabízíme široký výběr vín z evropských vinařství k degustaci i zakoupení. Specializujeme se na dovoz německých vín z oblastí Porýní, Mosel a Pfalz. Z Francie dovážíme vína z oblastí Alsasko a Burgundsko. Nově jsme zařadili vína z Nového Zélandu. Z českých vinařství je v nabídce léty prověřená značka Veverka Čejkovice.
1703,- za 1 osobu a noc
1703,- za 2 osoby a nocPenzion ALICE

Nadhumení 307, Zlín
(11,8 km od centra Kašava)
Penzion ALICE - ubytování ZlínVítejte na stránkách Penzionu ALICE!Chcete se ubytovat ve Zlíně?   Krásné prostředí.Klid a pohoda pro firemní klientelu.Ideální zázemí pro rodiny na výlety po Zlínském kraji. Ubytujte se u nás! Cena od 299,- Kč / noc Léto se blíží a rezervace se začínají plnit. Nečekejte a objednejte si prázdninové pobyty dokud jsou volné termíny.
Poslední rezervace před 1 dnem.
890,- za 1 osobu a noc
 Místa v okolí

Východní Morava (9) Beskydy (3) Jižní Morava (1) Zlín (5) Luhačovice (2) Vsetín (2) Podkopná Lhota (1) Liptál (1) Bystřice pod Hostýnem (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací