Ubytování Jeseníky a okolí

Cena (osoba/noc)
Hotel Slunce

Jesenická 4, Rýmařov
Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své útulné místo u nás na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén s protiprodem i dětské brouzdaliště.
766,- za 1 osobu a noc
1531,- za 2 osoby a noc


Penzion Eva

Sobotín 177, Sobotín
Ubytování v soukromí Penzion Eva Sobotín. Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko je známo především pověstnými čarodějnickými procesy v 17. století, které se odehrávaly na zdejším zámku. Dům najdete u silnice č. 11 ze Šumperka na Ostravu asi 10 km od Šumperka. Objekt je od silnice vzdálen 50 m a je chráněn zelenou stěnou.
1633,- za 1 osobu a noc
1633,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Jeseníky (9) Lipová-lázně (2) Vrbno pod Pradědem (2) Zlaté Hory (1) okres Bruntál (1) Hraběšice (1) Rýmařov (1)

Informace

Největší město Střední Moravy je Olomouc, domov Morového sloupu, památky UNESCO, gastronomické delikatesy, olomouckých tvarůžků, či jednoho ze dvou arcibiskupství České republiky či bývalé hlavní město Moravy. Jeseníky se nabízejí k zimním sportům a v teplejších obdobích pěší turistice. Zaujmou svou tajemnou historií plnou honů na čarodějnice a černé magie. Jeseníky také stály předlohou pro komiks o Aloisi Nebelovi a to s dochovanou přesnou kopií nádraží, kde výpravčí pracoval.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací