Ubytování Hustopeče a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmán Pálava

Přehradní 260/4, Pavlov
(8,4 km od centra Hustopeče)
Apartmán se nachází v obci Pavlov v místech zalitým  horkým sluncem, na svazích se šťavnatými bobulemi  hroznů s romantickým výhledem na třpytivou hladinu   Novomlýnských nádrží s kotvícími jachtami a na  skalním útesu rozpínající se Dívčími hrady.   Toto ubytovací zařízení je součástí luxusního komplexu  Pálavské vinohrady a je situováno jen pár metrů od   vodní plochy. Ochutnejte sklenku vína v apartmánu, který Vám  poskytne očekávaný odpočinek a relaxaci.
1640,- za 1 osobu a noc
1640,- za 2 osoby a noc


Vinařství Novotný

Školní 1020, Čejkovice
(15,1 km od centra Hustopeče)
Jsme malé rodinné vinařství, kde se pěstování a výroba vín předává z generace na generaci. Zkušenosti s výrobou vína mají hluboké kořeny v předešlých generacích. Výroba vína má v rodině Novotných dlouholetou tradici. Nejprve to bylo pouze pro vlastí potřebu, potřebu našich kamarádů a přátel. Od roku 2010 jsme se posunuli o kousek dál a chceme umožnit ochutnat naše vína širší vinařské veřejnosti. Pěstování vinné révy se v rodině Novotných traduje již tři generace a neustále se předává z otce na syna. V současné době hospodaříme na 0,40 hektarech vlastních vinic a menší část jako surovinu dokupujeme od ověřených pěstitelů vinné révy. Jsme rodinnou firmou se zaměřením na vlastní kvalitní surovinu a produkci chutných vín v menších šaržích.
2756,- za 1 osobu a noc
 
Apartmány V Jámě

Na Jámě 1725/6b, Mikulov
(16,4 km od centra Hustopeče)
Vítejte v designérsko-vinařských apartmánech v jámě, které se nacházejí v srdci historického mikulova. v jámě jsme otevřeli v červenci 2012 jako apartmánový dům. od té doby nabízíme jedinečný pronájem ve třech designových apartmánech navržených podle nejvyššího standardu kvalitního, moderního a stylového bydlení. každý z apartmánů je designovým originálem, ale všechny tři spojuje jedno – neopakovatelný výhled na mikulov z oken a prostorných teras. ve spojení s vinným sklepem, který je plný moravského bohatství, jsou apartmány v jámě ideálním místem pro odpočinek v kruhu rodiny a blízkých.
2603,- za 1 osobu a noc
2603,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 18 hotelů
  • Informace

    Brna, v srdci jižní Moravy leží město Hustopeče. Toto město leží na říčce Štinkovce a spadá do okresu Břeclav.

    V Hustopečích je několik památek, které jsou turisticky velmi zajímavé. Budete-li si o nich chtít zjistit více, navštivte Turistické informační centrum, které společně s Městským muzeem a galerií a Stálou vinařskou expozicí sídlí v domě U Synků, renesančním měšťanském domě z 16. století. Tam vás jistě navedou ke kašně Žumberák, morovému sloupu či do kaple sv. Rocha. Pamětihodností je tu však mnohem více. Najdete zde také kostely, radnice, sochu sv. Jana Nepomuckého atd. Město Hustopeče bylo již v minulosti významným vinařským centrem. Vinné sklípky, kde můžete ochutnat zdejší vína, najdete v ulicích Na Hradbách a Vinařská. Každý rok se tu také koná několik akcí, jako jsou Slavnosti mandloní a vína, Burčákové slavnosti atd. Ve městě také můžete využít turistické i cyklistické stezky. Jedna ze zajímavých naučných stezek je například stezka Masaryk a Hustopeče, který vás provede po místech spojených s jeho pobytem v Hustopečích. A nelekněte se, až tu uslyšíte větu „this city is very beautiful“, to jen nějaký z cizinců také přijel obdivovat krásu jižní Moravy.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací