Ubytování Hustopeče a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Schwarzava

Uherčice U Hustopečí, Uherčice
(6,3 km od centra Hustopeče)
Sídlíme v příjemném prostředí okraje obce Uherčice u Hustopečí. UŽIJTE SI U NÁS VINAŘSKÉ VÍKENDY I TÝDENNÍ POBYTY S VÍNEM, PIKNIKY, PARTY NA ZAHRADĚ S GRILOVÁNÍM. NEJSME JEN PENZION, JSME VÍNO, ZÁŽITKY, PŘÁTELSKÝ RODINNÝ PŘÍSTUP, PŘIJEĎTE A NECHTE SE NÁMI POHOSTIT A BUDETE MILE PŘEKVAPENI .) Moderní vinařství s rodinnou tradicí. Poznejte vína z Velkopavlovické a Mikulovské vinařské podoblasti, která předčí Vaše očekávání. Vyrábíme jak z vlastních hroznů, tak i z produkce prověřených vinohradníků, od kterých hrozny nakupujeme. Řízené degustace, občerstvení, snoubení vín s pokrmy, narozeniny, večírky. Posezení jak v degustační místnosti, tak i v zahradě vinařství. Dva apartmány s vybavenými kuchyňkami a venkovním posezením pro až 14 osob. Zaměřujeme se na milovníky vína, rodiny s dětmi, cyklisty, vodáky a zákazníky hledající klid a pohodu rodinného penzionu. Vceně pobytu je i spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky a celkový úklid po odjezdu hosta.
1999,- za 1 osobu a noc
1999,- za 2 osoby a noc
 • 1 - 15 z 28 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Morava (20) Lednicko-valtický areál (1) Lednice (1) Jižní Čechy (1) Mikulov (4) Lednice (4) Kurdějov (2) Hovorany (2) Velké Pavlovice (2) Žabčice (1)

  Informace

  Brna, v srdci jižní Moravy leží město Hustopeče. Toto město leží na říčce Štinkovce a spadá do okresu Břeclav.

  V Hustopečích je několik památek, které jsou turisticky velmi zajímavé. Budete-li si o nich chtít zjistit více, navštivte Turistické informační centrum, které společně s Městským muzeem a galerií a Stálou vinařskou expozicí sídlí v domě U Synků, renesančním měšťanském domě z 16. století. Tam vás jistě navedou ke kašně Žumberák, morovému sloupu či do kaple sv. Rocha. Pamětihodností je tu však mnohem více. Najdete zde také kostely, radnice, sochu sv. Jana Nepomuckého atd. Město Hustopeče bylo již v minulosti významným vinařským centrem. Vinné sklípky, kde můžete ochutnat zdejší vína, najdete v ulicích Na Hradbách a Vinařská. Každý rok se tu také koná několik akcí, jako jsou Slavnosti mandloní a vína, Burčákové slavnosti atd. Ve městě také můžete využít turistické i cyklistické stezky. Jedna ze zajímavých naučných stezek je například stezka Masaryk a Hustopeče, který vás provede po místech spojených s jeho pobytem v Hustopečích. A nelekněte se, až tu uslyšíte větu „this city is very beautiful“, to jen nějaký z cizinců také přijel obdivovat krásu jižní Moravy.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací