Ubytování Hřensko a okolí

Cena (osoba/noc)

Hotel Faust

U plovárny 43, Děčín
(10,9 km od centra Hřensko)
Hotel Faust nabízí ubytování, jak pro klienty na pracovních cestách, tak i pro turistické návštěvníky města Děčín. Poskytuje pohodlné a příjemné prostředí s vlastní restaurací. Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, svatební hostiny, promoční oslavy, poskytneme zázemí pro Vaše firemní jednání, kongres, školení nebo prezentace Vaší firmy. K dispozici jsou vám 2 salonky a taneční sál pro uzavřenou společnost.
1486,- za 1 osobu a noc
 Apartment Blehovi

Soutěsky 43, Malá Veleň
(13,6 km od centra Hřensko)
Rádi Vás uvítáme ve dvouch rodinných apartmánech v blízkosti Českého Švýcarska. Pokud máte rádi dovolenou v přírodě, výlety po dobře značených turistických trasách a nikdy jste neviděli Pravčickou bránu, která je největším skalním mostem v Evropě a hlavním bodem zájmu v Českém Švýcarsku, tak Vám apartmány v Soutěskách v obci Malá Veleň nabídnou dobré zázemí pro výlety celé rodiny a přátel.
2837,- za 1 osobu a noc
2837,- za 2 osoby a noc
Informace

Obec Hřensko tvoří pomyslnou vstupní bránu do Národního parku České Švýcarsko. Toto krásné místo, ležící na soutoku řek Labe a Kamenice, Vám nabídne řadu zajímavých turistických atrakcí. Projděte se krásnou přírodou a nahlédněte na místa, která Vás uchvátí svou majestátností!

Hřensko a okolí je zasazeno do malebné krajiny Ústeckého kraje. Město obklopuje vysoká hradba skal a velmi blízko se také nachází hraniční přechod do Německa. Asi nejnavštěvovanější turistickou atrakcí je zde Národní park České Švýcarsko s největším přírodním mostem v Evropě – Pravčickou bránou. V Hřensku si dále můžete prohlédnout kostel sv. Jana Nepomuckého – barokní stavbu z druhé poloviny 18. století.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací