Ubytování Hradec Králové a okolí

Cena (osoba/noc)Pension u Svateho Jana

Spojovaci 72, Hradec Králové
Najdete nás ve Svobodných Dvorech, okrajové části města Hradce Králové. Do centra Hradce Králové se pohodlně dostanete městskou dopravou. Zastávka je 100 m od penzionu. Nabízíme příjemné ubytování v moderně vybavených pokojích a stravování v restauraci s českou a mezinárodní gastonomií. Již více jak 20 let zajišťujeme svatební hostiny, školení, rodinné oslavy, školní srazy a další. Personál penzionu a restaurace Vám poskytne veškerou péči pro Vaši maximální spokojenost.
1352,- za 1 osobu a noc
1352,- za 2 osoby a noc
Pension Art

Dr. Tyrse 191, Lázně Bohdaneč
(18,4 km od centra Hradec Králové)
Penzion Art je situován nedaleko centra lázeňského města Lázně Bohdaneč v blízkosti města Pardubice. Samotné město Lázně Bohdaneč se nachází na hranici Pardubického a Královehradeckého kraje a Penzion Art zde nabízí kvalitní ubytování za příznivé ceny. O sportovní a kulturní vyžití se postarají samotné Lázně Bohdaneč. Lázeňské město nabízí například golfové hřiště, řadu turistických a cyklo stezek a v blízké době také naváže na rozvoj hippoturistiky. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že v našem Penzionu ART budete spokojeni.
973,- za 1 osobu a noc
973,- za 2 osoby a noc


 • 1 - 15 z 22 hotelů
 • Informace

  Hlavním turistickým centrem Královéhradeckého kraje je stejnojmenné statutární město. Hradec Králové leží na soutoku řek Labe a Orlice a počet jeho obyvatel se pohybuje kolem 95 tisíc. Město se pyšní řadou dominant, jako je Bílá věž či řada několik gotických, renesančních a barokních staveb. Pokud se chystáte na dovolenou s děti, můžete si po prohlídce památek udělat výlet do aquaparku Hradec Králové, proslulé Zoo Dvůr Králové nad Labem nebo do přírody přilehlého okolí.

  V okolí Hradce Králové naleznete několik velkých rybníků a bohatých lesů, které jsou vhodným místem pro pěší i cyklistickou turistiku. Východočeská metropole je známým univerzitním městem a své návštěvníky láká i moderní architekturou. Pokud navštívíte toto úchvatné místo za účelem kultury, určitě nezapomeňte na jedno z nejznámějších českých divadel.

  Kulturní zajímavosti v Hradci Králové Městské Klicperovo divadlo bylo založeno v roce 1885 a v jeho prostorách je mimo jiné k vidění také umělecká galerie. Mezi další významné kulturní zařízení patří loutkové divadlo Drak či Adalberium. Návštěva Muzea východních Čech, největší zdejší instituce tohoto typu, Vám představí tradice a historii města.

  Hudba v Hradci Králové Město každoročně představuje bohatou nabídku festivalů, nejčastěji spjatých s divadelní tvorbou (důležité je zejména Divadlo evropských regionů a Klicperovo divadlo). Známý festival moderní hudby Rock for People sem ročně přiláká tisíce lidí, kteří si mohou užít rozmanitou muziku od kapel z celého světa. Tradiční Hradecký Majáles zase každým rokem pomáhá českým středoškolským a vysokoškolským kapelám předvést svůj talent před početným publikem.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací