Ubytování Horoměřice a okolí

Cena (osoba/noc)


Hotel Hoffmeister & Spa

Pod Bruskou 7, Praha
(6,6 km od centra Horoměřice)
Hotel Hoffmeister & Spa***** se nachází v pražském podhradí, vedle Pražského hradu a nábřeží, každý z luxusních pokojů má svůj unikátní dekor, jsou plně klimatizované,nabídka služeb je velká od parních lázní, kosmetického salónu, římských lázní, masáží, 2 restaurací až po soukromé lázně a wellness, terasu s výhledem na Starou Prahu, gurmánskou restauraci a podzemní parkoviště, samozřejmostí je pořádání oslav, svateb a firemních akcí
4316,- za 1 osobu a noc
4755,- za 2 osoby a nocAlchymist Grand Hotel and Spa

Tržiště 19, Praha
(6,6 km od centra Horoměřice)
 Vítejte v Alchymist Grand Hotel & SpaButikový hotel v historickém centru PrahyNěkolik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. 5-ti hvězdičkový boutique hotel vás zaujme pohádkovým prostředím s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.Restaurant Aquarius se svým barokním nádvořím poskytuje hostům čarovnou atmosféru a rozmazluje je domácími italskými těstovinami, či specialitami z ryb a plodů moře.
13050,- za 1 osobu a noc
13050,- za 2 osoby a noc

Luxury Family Hotel Royal Palace

Letenska 11, Praha
(6,8 km od centra Horoměřice)
Budova hotelu byla postavena v 19.století v neorenesančním stylu a nachází se v rezervaci pražského kulturního dědictví, na Malé Straně, jež se v roce 1993 stala součástí historického dědictví UNESCO. Malá strana je tichá a klidná čtvrť, kde sídlí mnoho vládních úřadů a zahraničních ambasád. V roce 2007-2008 došlo k rozsáhlé rekonstrukci celého objektu, budova byla přestavěna na luxusní hotel a dne 1. září byl slavnostně zahájen provoz 5*hotelu Royal Palace.
Luxury
4396,- za 1 osobu a noc
4396,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 92 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací