Ubytování Horoměřice a okolí

Cena (osoba/noc)

Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(4,4 km od centra Horoměřice)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1881,- za 1 osobu a noc
2178,- za 2 osoby a nocAt the Green Grape - U Zeleného hroznu

Jánský Vršek 11, Praha
(6,5 km od centra Horoměřice)
At the Green Grape - U Zeleného hroznu**** hotel se nachází v lokalitě Malá Strana, sídlí v historickém domě o kterém jsou první záznamy z roku 1633, budova má zachovalé jádro renesančního srubu s baroknímí malovanými stropy, prostory jsou doplněny o historický nábytek a předměty, nabízí 8 pokojů, vinný sklep, degustaci vín, zabezpečené parkoviště, výhled na pražské podhradí a romantické atrium hotelu s fontánou
2526,- za 1 osobu a noc
2526,- za 2 osoby a noc
Archibald At the Charles Bridge

Na Kampe 15, Praha
(7,1 km od centra Horoměřice)
Hotel Archibald At the Charles Bridge se nachází na Malé Straně v historickém centru Prahy. Budete ubytováni jen pár kroků od slavného Karlova mostu, který je součástí Královské cesty – trasy, po které projížděli středověcí čeští panovníci ke korunovaci. Prioritou našeho hotelu je plně uspokojit všechny potřeby a přání klientů a nabídnout jim maximální pohodlí.
3547,- za 1 osobu a noc
3547,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 66 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací