Ubytování Horoměřice a okolí

Cena (osoba/noc)Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(4,4 km od centra Horoměřice)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1892,- za 1 osobu a noc
 
Pragueaparts Kajetanka

Na Petynce 143/106, Praha
(5,3 km od centra Horoměřice)
Kajetánka je výjimečný obytný komplex v Praze 6, pouhé 2 km západně od Pražského hradu. Luxusní byty v Praze 6 jsou žádanou luxusní destinací na realitním trhu. Novostavby byly postaveny na rozsáhlých zahradách původního barokního zámku z 16. století. Kajetánka aktuálně nabízí luxusní Penthousy v budově LAKEHOUSE, která stojí přímo u jezera. V prostorách Kajetánky naleznete bydlení v centru Prahy 6, s dostupností všech vymožeností velkoměsta a zároveň nerušené soukromí plné zeleně. Dopřejte luxusní bydlení sobě a své rodině uprostřed udržovaného parku.
Přátelská cena
3242,- za 1 osobu a noc
3242,- za 2 osoby a noc


Golden Well

U Zlaté Studně 166/4, Praha
(6,5 km od centra Horoměřice)
Golden Well***** přímo pod hradbami Pražského hradu ve čtvrti Malá Strana se nachází luxusní butikový hotel se 17 pokoji a 2 apartmány s jedinečným designem, dle ankety Traveller´s Choice je 3. nejlepší na světě a nejlepší hotel v Evropě v hotelu najdeme originální malby a další umělecká díla, hotel vyniká výhledy na Prahu, vyjimečným servisem a službami na světové úrovni, k hotelu patří také cenami ověnčená restaurace Terasa U Zlaté studně se dvěma venkovními terasami, památky Prahy jsou zde pouhých pár kroků z hotelu
6062,- za 1 osobu a noc
6062,- za 2 osoby a nocHotel Hoffmeister & Spa

Pod Bruskou 7, Praha
(6,6 km od centra Horoměřice)
Hotel Hoffmeister & Spa***** se nachází v pražském podhradí, vedle Pražského hradu a nábřeží, každý z luxusních pokojů má svůj unikátní dekor, jsou plně klimatizované,nabídka služeb je velká od parních lázní, kosmetického salónu, římských lázní, masáží, 2 restaurací až po soukromé lázně a wellness, terasu s výhledem na Starou Prahu, gurmánskou restauraci a podzemní parkoviště, samozřejmostí je pořádání oslav, svateb a firemních akcí
4136,- za 1 osobu a noc
 Lesser Town Square Apartments

Malostranské náměstí 11, Praha
(6,7 km od centra Horoměřice)
Unforgettable holiday accommodation situated in an Old World complex that boasts historical architectural elements and undeniable charm. Located directly on Lesser Town Square, home to the Baroque St. Nicolas Church, tram lines and more, with Charles Bridge a mere stone's through away. Prague Castle towers above Lesser Town Square and is reached via a pleasant uphill walk.
2878,- za 1 osobu a noc
2878,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 144 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací