Ubytování Horoměřice a okolí

Cena (osoba/noc)Pragueaparts Kajetanka

Na Petynce 143/106, Praha
(5,3 km od centra Horoměřice)
Kajetánka je výjimečný obytný komplex v Praze 6, pouhé 2 km západně od Pražského hradu. Luxusní byty v Praze 6 jsou žádanou luxusní destinací na realitním trhu. Novostavby byly postaveny na rozsáhlých zahradách původního barokního zámku z 16. století. Kajetánka aktuálně nabízí luxusní Penthousy v budově LAKEHOUSE, která stojí přímo u jezera. V prostorách Kajetánky naleznete bydlení v centru Prahy 6, s dostupností všech vymožeností velkoměsta a zároveň nerušené soukromí plné zeleně. Dopřejte luxusní bydlení sobě a své rodině uprostřed udržovaného parku.
Přátelská cena
3242,- za 1 osobu a noc
3242,- za 2 osoby a noc
Residence Green Lobster

Nerudova 42, Praha
(6,4 km od centra Horoměřice)
Residence Green Lobster je luxusní čtyřhvězdičková residence, která se nachází v historickém centru Prahy, v malebném a romantickém prostředí Nerudovy ulice. Jde o objekt z počátku 14. století, který byl mnohokrát přestavěn až do dnešní barokní podoby. Jeho šarm, stylové prostředí a individuální přístup ve spojení s jeho jedinečnou polohou v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu vytvářejí z Residence Green Lobster místo vhodné i pro ty nejnáročnější hosty přijíždějící do Prahy jak za odpočinkem, tak za obchodem. Je ideálním místem pro romantické pobyty. Residence Green Lobster má 20 pokojů – 9 Standardních, 5 DeLuxe a 6 Executive pokojů. Každý z nich je vybaven barokním stylovým nábytkem vyrobeným na míru a mnohé stropy mají ručně malované ornamenty. Každý pokoj typu Executive je jedinečný a pojmenovaný po významných osobnostech české historie. Pokoje typu Executive se nacházejí v samostatné budově na protější straně ulice zajišťující soukromí a pohodlí.
2135,- za 1 osobu a noc
 
At the Green Grape - U Zeleného hroznu

Jánský Vršek 11, Praha
(6,5 km od centra Horoměřice)
At the Green Grape - U Zeleného hroznu**** hotel se nachází v lokalitě Malá Strana, sídlí v historickém domě o kterém jsou první záznamy z roku 1633, budova má zachovalé jádro renesančního srubu s baroknímí malovanými stropy, prostory jsou doplněny o historický nábytek a předměty, nabízí 8 pokojů, vinný sklep, degustaci vín, zabezpečené parkoviště, výhled na pražské podhradí a romantické atrium hotelu s fontánou
4704,- za 1 osobu a noc
4704,- za 2 osoby a nocGolden Well

U Zlaté Studně 166/4, Praha
(6,5 km od centra Horoměřice)
Golden Well***** přímo pod hradbami Pražského hradu ve čtvrti Malá Strana se nachází luxusní butikový hotel se 17 pokoji a 2 apartmány s jedinečným designem, dle ankety Traveller´s Choice je 3. nejlepší na světě a nejlepší hotel v Evropě v hotelu najdeme originální malby a další umělecká díla, hotel vyniká výhledy na Prahu, vyjimečným servisem a službami na světové úrovni, k hotelu patří také cenami ověnčená restaurace Terasa U Zlaté studně se dvěma venkovními terasami, památky Prahy jsou zde pouhých pár kroků z hotelu
6062,- za 1 osobu a noc
6062,- za 2 osoby a nocHotel Hoffmeister & Spa

Pod Bruskou 7, Praha
(6,6 km od centra Horoměřice)
Hotel Hoffmeister & Spa***** se nachází v pražském podhradí, vedle Pražského hradu a nábřeží, každý z luxusních pokojů má svůj unikátní dekor, jsou plně klimatizované,nabídka služeb je velká od parních lázní, kosmetického salónu, římských lázní, masáží, 2 restaurací až po soukromé lázně a wellness, terasu s výhledem na Starou Prahu, gurmánskou restauraci a podzemní parkoviště, samozřejmostí je pořádání oslav, svateb a firemních akcí
4136,- za 1 osobu a noc
 Alchymist Grand Hotel and Spa

Tržiště 19, Praha
(6,6 km od centra Horoměřice)
 Vítejte v Alchymist Grand Hotel & SpaButikový hotel v historickém centru PrahyNěkolik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. 5-ti hvězdičkový boutique hotel vás zaujme pohádkovým prostředím s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.Restaurant Aquarius se svým barokním nádvořím poskytuje hostům čarovnou atmosféru a rozmazluje je domácími italskými těstovinami, či specialitami z ryb a plodů moře.
13510,- za 1 osobu a noc
13510,- za 2 osoby a nocLesser Town Square Apartments

Malostranské náměstí 11, Praha
(6,7 km od centra Horoměřice)
Unforgettable holiday accommodation situated in an Old World complex that boasts historical architectural elements and undeniable charm. Located directly on Lesser Town Square, home to the Baroque St. Nicolas Church, tram lines and more, with Charles Bridge a mere stone's through away. Prague Castle towers above Lesser Town Square and is reached via a pleasant uphill walk.
2878,- za 1 osobu a noc
2878,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 140 hotelů
  • Místa v okolí

    Hlavní město Praha (124) Střední Čechy (6) Praha (131) Kladno (2) Praha 8 - Karlín (1) Praha 5 - Košíře (1) Úžice (1) Nelahozeves (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací